Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zlepší 64bitové Windows výkon?

Zdravím vlastním windows xp nejspíš 32 bitu vlastnil jsem na tom starej amd semprom no dokoupil jsem novej procesor a ramka a systém nechal stejný. Nepotřebuju spíše 62 bitovou verzy ? Výkon ve starších hrách mi přijde docela k smíchu ( 2007)

přikladam obrazek o systemu
http://imageshack.us/photo/my-images/69/66047939.p ng/
Mám uvažovat o windows 7 ?
Změna kategorie, původně: Internet
Změna předmětu, původně: Je v tom nějaký rozdíl ? (karel)

Mohl bych se zeptat tady prosím? Jakej je rozdil mezi Windows 7 Home edition a tim Win7 Ultimate? V tom ultimate sou nejaky funkce navic? Nebo je to nejak ze kdyz je vykona sestava tak by to ten Home edition brzdil? Díky moc určitě mi to pomůže.

Jestli jsi tam měl Sempron, mohl jsi tam dát akorát tak Athlon (k socketu se nevyjadřuju, nicméně to jistě bude silně předpotopní kuriozita). Výkon takových strojů bývá obvykle spíše k pláči než k smíchu. Na tom nezmění nic ani 62-bit OS ]:).

No a zrychlilo se to toui výměnou procesoru ? Přeinstaloval jsi to ? Jsou při ctrl-alt-del vidět obě výpočetní vlákna?

64bitové win7 teoreticky zlepší v výkon až když je paměť větší než na 3giga (přesněji 3,25-4gb) podle toho co máš v počítači. Neznatelně. Bráno oproti Win7 32bit.

Win7 32bit jsou +-stejně rychlé jako XP ale jsou novější a zdá se mi kultivovanější třeba start,zpráva paměti, chybí typické lagování po startu xp když se nažírají aplikace.
S větší pamětí bych to i doporučil.

Nicméně hry ti poběží stejně...