Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá obrazovka při hraní hry

Stala se mi chyba.
Když hraji hru tak se mě zničeho nic vypne a zobrazí se modrá obrazovka-ze začátku se to vypínalo samovolně ale po koupi nových RAMek se to restartuje pouze při hraní hry(po jakékoli době-někdy po 20min,někdy po 40min).
Můžete mi prosím poradit proč se mi ten počítač restartuje?

Paměti mám !nové!-přesně koupené podle nápisu na základní desce.
OS-windows 7 home premium,32bitový operační systém
Procesor: AMD Athlon 64 Procesor 3000+ 2GHz
Paměti:2GB(2x stejné jednogygové)
Typ grafického adaptéru:NVIDIA GeForce 6800 LE (podporuje DirectX 9.0)

Hra má požadavky:
Systémové požadavky
minimální:
750 MB místo na disku
2GHz Procesor
Windows XP nebo vyšší
1GB RAM
Grafická karta podporující DirectX 9.0
Doporučené:
750MB místo na disku
Windows XP nebo vyšší
3GHz Procesor
1GB RAM
GeForce 8800 nebo podobná grafická karta

Třeba při hraní hry.
Ale jestli má grafárna v klidu 67°C, tak je to docela dost, při hraní to na tu stovku může vylézt a to může být kámen úrazu.

Takže co ten zdroj?
Co ten memtest? Nový paměti neznamenají automaticky bezvadný paměti, i nový moduly můžou zlobit. Memtest musíš nechat běžet několik hodin, alespoň dvě a nesmí vykázat jedinou chybu.

Karel má pravdu. Pokud nezvládneš stáhnout memtest, vypálit a nabootovat z toho CD, tak na takovouto opravu sám nemáš. My ti tady můžeme dát radu, ale nemůžeme tě vodit za ručičku.

Ale abych to s tebou ještě jednou zkusil, tak tady klikni a stáhneš instalátor memtestu pro USB flashdisk. Nainstaluješ, z flashdisku nabootuješ. Pokud neumíš nabootovat z flashdisku, tak tady končíme a někomu to odnes.