Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2D vektorový graf. program s exportem "do Corelu"?

Ahoj lidičkové,

nezná tu někdo z vás free a na ovládání jednoduchý 2D grafický editor, který dokáže exportovat obrázek do formátu pro Corel? Abych vysvětlil k čemu ho potřebuju: hodlám nechat jako dárek k narozeninám udělat nápis na tričko nebo polokošili a podmínkou je, aby to "bylo v Corelu". Půjde přitom o jednoduchý text, ani logo to nebude.

Poradíte?

Pavel

S exportem přímo do *.cdr (Corel) asi najdeš těžko, tak snad jedině použít nějaký obecný vektorový formát (eps, ai, wmf, ...), ten by měl být Corel schopen naimportovat. A jaký použít program? Co třeba Zoner Callisto? Buď použít trial verzi nebo možná starší verze jsou free, případně na nějakém CD k časopisům, mám ten dojem.

Ale osobně bych to asi svěřil někomu známémo, kdo s Corelem dělá nebo nějaké místní reklamní agentuře... Aby výsledek splňoval představy.