Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kvalita monitoru

Dovolím si malou anketu: Připadá Vám obraz na LCD monitoru kvalitnější než na CRT? Uvažujme průměrné zástupce svých tříd... Mne osobně tedy přijde obraz na LCD (co jsem viděl, acer 17") naprosto strašný...

Přišel jsem po dvou týdnech po dovolený do práce a voila´ na stole se nám skvěly nový PC i s LCD od Dellu. No buď Dell dodává naprostý šmejdy (co jsme zjišťovali, tak to žádnej High-End není), nebo su rozmlsanej trinitronama. Prostě vůči trinitronu, co mám doma, mě obraz z LCD přijde hrubší (ano, při nativním rozlišení).
Zatím na trinitron nedám dopustit.

Nám zase dodali celý komp DELL, o monitoru "DELL" s vypouklou 17´´ obrazovkou
se ani nevyjadřuji, ale hlavně ta hrůza desktop a jeho šikmý vývod vpředu
pod odklopným krytem na audio a USB. Strká se to tam šikmo zleva a do USB portu
prakticky není šance zastrčit obyčejný tenký USB flash disk. Opět jsem si utvrdil
názor na předražené značkové sestavy. Vedle na pracovišti mají IBM a není to
o moc lepší. Design je ale OK.

Tyto Delly co popisuješ, jsme měli v práci doposud (GX150), USB pod odklápěcím šedým krytem. Nám právě tento model vyhovoval, flashdisky nám tam šly zastrčit dobře a mělo to výhodu: flashdisk nebyl tolik vidět - nemusí to všichni vidět, že tam něco takovýho máme, protože na tom flashdisku máme právě programy, který jinak na PC nesmíme mít nainstalovaný, na koncu šichty vytáhnout a jde se domů. Tyto nový modely co máme maj právě USB napřímo, takže flashka je dost vidět. Budeme si muset donýst malou prodlužku a USB vyvést zezadu. Navíc to ani nemá PS2 porty pro KB+Mouse, takže připojení obyč. kláývesnice se skenerem na čárový kódy je docela problém. Je nutná redukce a ty se musej objednávat zvlášť.