Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s div height

Mam problem s jednou funkciou css.
Mam jeden div, ktory chcem aby bol STALE na celu vysku stranky, a v nom nejake pozadie s ktore sa vertikalne opakuje, tu je kod:

background-image:url(blabla.gif);
background -repeat:y-repeat;
position:absolute;
left:xy%;
widt h:xypx;
height:100%;
margin-left:xypx;

V mozille firefox mi to zobrazi pekne na 100% stranky ale v IE ani za boha. Co s tym? Nepodporuje IE nove css? Alebo cim to je? Alebo ako by sa to dalo este vyriesit?

PS: nepouzivam tabulky

Když nastavíš výšku 100% i pro BODY tak by to mohlo fungovat.
A u vlastnosti background-repeat hodnota y-repeat neexistuje.

<head>
<style type="text/css">
body {
  margin:0;
  padding:0;
  height:100%;
}
#pozadi {
  background-image:url(obrazek.gif);
  background-repeat:repeat-y;
  position:absolute;
  left:20%;
  width:550px;
  margin-left:10px;
  height: 100%;
}
</style>
</head>

<body>
<div id="pozadi">test</div>
</body>
</html>