Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Totalni offtopic

Lidi, vcera jsem se po letech rozesel se svou milou, vecer se stehuje pryc, to je uplne v hajzlu, kurva do prdele ja jsem ale kreteeen, nemate na to nejakej patch nebo bugfix?
No nic, ja vim, uz mlcim.

Ani nevite, jak jsem rad, ze muzu tenhle dred diky Bohu odfajfkovat jako uspesne vyreseny :beer::)):beer:!

Dekuju vsem za reakce, cloveku to docela pomuze.. hlavne Eve za naprosto skvele a ucinne konzultace.

Pro zajimavost: vicemene se naplnila Touchwoodova varianta cislo 1.:-)