Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Totalni offtopic

Lidi, vcera jsem se po letech rozesel se svou milou, vecer se stehuje pryc, to je uplne v hajzlu, kurva do prdele ja jsem ale kreteeen, nemate na to nejakej patch nebo bugfix?
No nic, ja vim, uz mlcim.

tak řešení jsou obecně dvě: buď se jí nechceš vzdát, a pak si musíš jít posypat hlavu popelem a začít s problémy něco reálně dělat, anebo to je jen "nepříjemný pocit", což odezní okamžitě hned poté, co si najdeš nový objekt. :-D

Na druhou stranu to třeba z její strany byl předem promyšlený tah a už teď má nějakého "utěšitele - náhradníka". Tohle se bohužel taky stává. Těžko říct, ani jednoho z vás neznám, takže se těžko soudí.

Rady bez záruky :-/ :

:>: Pokud máš pocit, žes něco zvoral, zkus koupit velkou kytku a omluvit se. Někdy to zabere .

:>: Pokud to nezabere nebo pokud už to nechceš vracet zpátky, běž posedět s dobrým kamarádem, popovídat a lehce popít. Situaci to neřeší, ale trochu to pomůže přežít ty první hodiny a dny.

:>: Hlavně nedělej žádný blbosti typu procházka po Nuselským mostě atd :-(

:>: Nejlepší patch je ČAS - bohužel download nelze nijak urychlit a teď je Ti to vědomí houby platné... ale každej problém časem opravdu poleví, rozhodně natolik, že člověk je schopnej normálně fungovat.

:>: Kdyby na tebe přišly noční můry a měl bys v noci hodně blbý myšlenky (a žádnou dobrou duši poblíž), můžeš zavolat na nějakou linku důvěry, ty fungujou pořád.

Tak hodně síly! ;-)

Diky diky, rady se hodej, zvlast kdyz ma clovek pripozatemnelej mozek;-)
Kytka etc. je jasna, sice mi to prijde trochu prvoplanovy a myslim, ze to tentokrat nezabere, ale nic lepsiho jsem taky nevymyslel.
Mury prijdou, patch ČAS znam, na nuselak uz jsem starej... Urcite by se to dalo vyresit, kdyby clovek byl schopnej premejslet a videl ji do hlavy. Mam nejak pocit, ze v tomhle stavu kazda akce bude kontraproduktivni. Proste je to na hovno, nejak se mi to zborilo.:x:

Zkus to ještě probrat s někým, kdo zná Tebe i ji a komu můžeš věřit. Ten Ti může spíš říct, co by mohlo zabrat a co ne. Já Tě neznám a ji taky ne - a Váš vztah už vůbec ne. Ale někdo, kdo Vás zná, by Ti mohl poskytnout užitečné informace. Musí to být někdo důvěryhodný a upřímný, kdo Ti dokáže říct do očí i něco nepříjemného a Ty to dokážeš od něj přijmout a nenaštvat se. Pokud jsi dost silný, požádej ho, ať Ti řekne pravdu, co podle něj třeba děláš špatně ve vztazích - třeba si to ani neuvědomuješ.

Člověk to nerad slyší, já vím :-( Ale mohlo by Ti to pomoct - nejen v tomto vztahu, ale v jakémkoliv mezilidském vztahu do budoucna. Je totiž starou známou pravdou, že člověk bývá nejvíce slepý k vlastním chybám.

Promiň, nestrefuju se do Tebe a nechci se Tě dotknout. Píšu o Tvých chybách, protože se ptáš Ty. Něco hodně podobného bych napsala jí, kdybych na její dotaz narazila na nějakém fóru. V každém případě Ti moc držím palce. Jestli chceš, zase napiš, budu online s přestávkami celý den. Pokud Ti budu moct nějak pomoci, zkusím to.

PS: Kdyby to šlo, tak s Tebou půjdu na skleničku a nabídnu se jako "vrbička" a naslouchající soucitné ucho ;-)

Kytka etc. je jasna, sice mi to prijde trochu prvoplanovy a myslim, ze to tentokrat nezabere, ale nic lepsiho jsem taky nevymyslel.

Ještě něco - pokud Ti není proti mysli uvažování velmi pragmatické, racionální a ekonomické, tak místo kytky investuj do nějaké zlaté blbůstky, třeba hezký přívěsek na krk. Nepůjdeš na setkání s kytkou - což Ti může být příjemnější než jít s pugétem a s vědomím možného odmítnutí :-/ Balíček se šperkem ne/vytáhneš podle situace.

Když holka odmítne kytku, tak co s tou kytkou potom. Ale když odmítne zlatý dárek (=nepravděpodobné), tak ho můžeš s prosíkem buď vrátit v obchodu nebo ponechat pro někoho jiného ... no třeba pro ségru nebo švagrovou nebo tak něco, nemusí to být zrovna další ženská, chápu, že se Ti na případnou další milou nechce teď myslet.

No ja ti poviem otvorene a všetkým čo sa mi "prihodilo". Já to mám už aj tak v p***. (admini prepáčia za ujeté slovíčko v tejto situácii ;-)). Proste takhle:
Priateľka s ktorou som chodil takmer 5 rokov pracovala v Orange. Asi pred štyrmi mesiacmi ju firma poslala do Nemecka na takú akože služobku. Lenže ona tam už zostala pracovať na trvalo, vybavila si vízum, našla si tam dajakého frajera a v novembri tohto roku sa bude vydávať....dosť dobré ne ?? Lenže to ešte pokračuje.: Já som o tom nič nevedel, že chce tam zostať na trvalo (pôvodne to malo byť na mesiac) ale jej brat o tom vedel a nič mi nepovedal. A asi pred týždnom mi hovoril, že dostal od nej pozvánku na svatbu. Mňa z toho samozrejme vynechali.....takže asi tak. Nuž čo aj také veci sa stávajú. Nemám čo iné povedať len:.....FUCK. 8-).

...PS.: Pozdravujem LUCIU alias NASŤU.!!!!! :-?3-[...keď to náhodou číta, tak vie o koho sa jedná 8-)

No já teda nevím, ale kdyby se mě tohle stalo (dej Bůh aby ne, už plánujeme společnou budoucnost), asi bych si vzal na nějakou chvilku v práci dovolenou a asi bych se věnoval nějaké práci doma, abych přišel na jiný myšlenky, auto potřebuje poopravit, zahrada pokopat.....

kdyby se mě tohle stalo, asi bych si vzal na nějakou chvilku v práci dovolenou a asi bych se věnoval nějaké práci doma, abych přišel na jiný myšlenky, auto potřebuje poopravit, zahrada pokopat.....

Z vlastní zkušenosti bych zrovna toto řešení nedoporučovala. Zažila jsem osobní tragedii (detaily si s dovolením nechám pro sebe, ale bylo to dost šílené). Přežila jsem to díky tomu, že jsem právě musela dělat vše, co bylo potřeba, že jsem prostě musela "fungovat" pokud možno normálně. Bylo to hrozně těžké, ne-li nemožné :.( Ale myslím, že díky tomu "normálnímu životu" a "běžným povinnostem" jsem se tenkrát nezbláznila nebo neskončila nějak blbě.

Kdybych si tenkrát mohla vzít dovolenou od práce a povinností, tak bych - upřímně řečeno - stejně nebyla schopná nic kloudného udělat, akorát bych pořád přemýšlela nad tím, co se stalo. Měla bych příliš mnoho času na myšlenky, které by se motaly v kruhu, protože zpětně už stejně nic vyřešit nešlo, jsou věci, které se nedají napravit.

Tohle neřeš, zkrátka měla pro to svoje pádné důvody a jestli ti je nesdělila,
tak to buď rád. Je to obvyklá situace, zažiješ ji vícekrát. Nejlepší je
nemimrat se v tom, pár dní bude těžko, ale to se v pohodě vyvětrá.
Po pár dnech se i tlak v podbřišku upraví, ani to možná nebude třeba,
protože když se projdeš po ulici, tak to je festival krásy.
Dovolil bych si oponovat EvičceM, které si velmi vážím : tady žádná kytka atd ...
nezabere, slečna je rozhodnuta přetrhnout svazek a jakákoliv aktivita ze strany chlapa
situaci nezlepší, spíše naopak. Schválně dej vědět za 14 dní 8-)

tady žádná kytka atd ... nezabere, slečna je rozhodnuta přetrhnout svazek a jakákoliv aktivita ze strany chlapa situaci nezlepší, spíše naopak.

Těžko říct, můžeš mít pravdu a nemusíš. Do hlavy slečně nevidíme a ten vztah nemůžeme hodnotit, protože ani jednoho osobně neznáme. Pokud na té dívce tazateli hodně záleží, pak je lepší něco podniknout - byť s rizikem neúspěchu - než si pak dlouho říkat: já blbec, kdybych se tenkrát o něco pokusil, mohlo to dopadnout jinak.

zkrátka měla pro to svoje pádné důvody a jestli ti je nesdělila, tak to buď rád.

Zase je to věc názoru. Já když někde dělám chybu, tak jsem radši, když mě na ni někdo upozorní. Jasně že je nepříjemné, když mi někdo něco vytýká, ale pro příště se můžu té chyby vyvarovat. Kdežto když se nedozvím, co jsem vlastně zvorala, budu tytéž chyby dělat pořád dokola - a budu se divit, proč jsem v tom či onom pořád tak neúspěšná a proč se jiným daří.

pár dní bude těžko, ale to se v pohodě vyvětrá. Po pár dnech se i tlak v podbřišku upraví

Ano, u méně vážných vztahů to přejde celkem rychle. Ale u vážných vztahů to může nějakou dobu trvat. A jsou i fatální vztahy, z nichž se člověk vzpamatovává fakt dlouho. Neříkej, žes nějaký takový vztah nezažil ;-) - na to nemusíš odpovídat :-)
Z toho, co tazatel psal sem na poradnu, se můžeme domnívat, že ten vztah pro něj byl dost důležitý. Samozřejmě všechno časem přebolí, ale někdy to holt trvá dlouho :-|

Nezažil jsem to samý, ale intenzitou něco podobnýho, každá zkušenost je jiná a taky okolnosti. Musím říct že mi to trhalo srdce. Trvalo mi extra dlouho se s tím vyrovnat tak aby to nebolelo, asi 3 roky, což v žádným případě není normální situace, většinou se říká tak 2 týdny. Ale moje situace byla trochu specifická, nechci o tom mluvit, je to osobní, navíc "ten špatnej" jsem byl jednoznačně já, ne ta dotyčná. Po pár rocích jsem byl fakt vděčnej když mi odpověděla na pozdrav a po delší době jsme spolu občas i mluvili (bydlíme dost daleko od sebe a vidíme se opravdu jen párkrát za rok, jen malou chvilku).

Přeju ti klid na duši, pohodu a podporu tvýho okolí, ať už je to rodina nebo kamarádi. Jsem rád že ses podělil ty i někteří ostatní, člověk vidí že toho smutkou kolem je víc, ale když tohle člověk překoná, tak povyroste :-)

Nakonec pořád stojí pro něco žít a občas uděláme velkou radost někomu i zdánlivou maličkostí.

Nevěš hlavu, nezatvrzuj srdíčko a hlavně, nepřestaň se mít rád.

Pavel

Ani nevite, jak jsem rad, ze muzu tenhle dred diky Bohu odfajfkovat jako uspesne vyreseny :beer::)):beer:!

Dekuju vsem za reakce, cloveku to docela pomuze.. hlavne Eve za naprosto skvele a ucinne konzultace.

Pro zajimavost: vicemene se naplnila Touchwoodova varianta cislo 1.:-)