Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Win XP z USB Flash disku

Dobrý den.

Chci si na svém HP mini 5103 nainstalovat OS Windows XP. Problém je, že nemám externí mechaniku ale slyšel jsem, že je možné OS instalovat z USB flash disku. Chci se zeptat jestli tím něco neriskuji a jak to mohu udělat. Předem díky za odpovědi.

Podívej se, jestli program, který používáš na přípravu flash, neumožňuje nastavit, jak se má emulovat flash při bootu: jestli jako A:, nebo C: (popř.vyšší). Mám tu zkušenost (s programem FlashBoot), že když se nastavilo A:, tak nešlo instalovat Windows (ale šel instalovat např. GAG Manager), kdežto při nastavení C: šly instalovat Windows, ale nešel instalovat GAG Manager (chtěl se nainstalovat na flash).

Pises ze jsi vyzkousel program.
Nepises jaky program....
http://technet.idnes.cz/navod-jak-na-instalaci-win dows-z-flash-disku-ci-prenosneho-hdd-pul-/software .aspx?c=A090916_082415_software_dvr
Tento navod funguje...
Ze nevidis HDD pri instalaci muze byt dano tim, ze jsi spatne nastavil bios - zkus prohodit hodnoty IDE/SATA (AHCI) (mimochodem, provedl jsi selftest HDD v biosu ? Jak dopadl ?) pripadne ze jsi na aukru zakoupil sice funkcni NTB ale s nefunkcnim HDD (proto byl taky tak levny, ze ? )