Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Powerpoint - přepínání v grafu

Ahoj ve spolek,

v Excelu mám graf s několika křivkami. V prezentaci v PP bych potřeboval přepínat mezi těmito křivkami, resp. postupně je přidávat. Dokáži to za pomocí kopírování jednotlivých grafů, ve kterých vždy jednu křivku přidám a pak každý z grafů propojím s jedním snímkem v PP. Nešlo by to ale jednodušeji vše v jednom snímku?

Za případné rady předem děkuji.

Jestli nevadí, že už to nebude propojené s daty v Excelu (neboli ta křivka už bude nafurt), tak to "Vlož jinak" jako obrázek WMF, rozděl skupinu (nejdřív nech převést na objekt kresby MSO) a pak už můžeš animovat jednotlivé křivky jak je libo...
Viz ukázka...

Mě to funguje, je to perfektní, musíš tu prezentaci pustit (je to uděláno přes Vlastní animace).
JoDIKovi děkuji za skvělý nápad a posílám virtuální :beer:
Tohle si musím poznamenat, před časem jsem porřeboval něco podobnýho...

Jo ahá, to mi nikdo neřekl, že to mám pustit! :-D Omlouvám se za svoji natvrdlost. Pěkné řešení! Osobně bych to ale asi stejně udělal pomocí několika snímků nebo tím animovaným GIFem, bylo by to pro mě rychlejší (vzhledem k neznalosti JoDiKova řešení).

Máš pravdu, ty sloupce jsou vloženy jako jeden objekt se záhadnou výplní v PP neupravitelnou.
Zase, pokud to má být jednorázová záležitost, asi bych to vyřešil tak, že podle toho grafu nakreslíš samostatné obdélníky a pak tu původní skupinu smažeš. Když jich nebude 50 tak je to za pár minut hotové...