Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čeština na Macromedia Captivate

Vím, že zase otravuju, ae potřebuju nutně sehnat češtinu na program Macromedia Captivate nejde mi o to aby bylo české prostředí. Jde mi jen o to že když se nahrává video tak to tam píše různé hlášky jako je že se otevřelo nové okno atd... Každý anglicky neumí tak chci aby to bylo česky. Nešlo by s tím jenom něco udělat? Prosím pomohli byste mi najít češtinu? Už jsem hledal, ae bezůspěšně. Dík.

P.S: Vím, že s tím něco dělat jde, ptž jsem už viděl vyrobené tutoriály přes tento program a bylo to vše česky.

S tim jsem si taky uz hral a i delal.
Je tam jedna knihovna (nebo textak?), kde jsou ty texty.
A pri trosce snahy, to lze i prelozit a ty hlasky pak jsou "jakz-takz" cesky.
Ted to tu nemam nainstalovane, ale zkusim se na to zas mrknout.

edit: tak jsou to ty soubory CaptureTextTemplates_XXXXXXX.rdl - kde XXXXXXX je jazyk.
Je tam anglictina, cinstina, nemcina atd. Tak bud si normalne treba v Notepadu otevri ten CaptureTextTemplates_English.rdl a uprav si ty texty, a nebo si uprav nejaky jiny - napr. nemcinu a pak si jako jazyk vyber nemcinu. Tedy, jestli jsi mel na mysli tohle.