Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smartphone a špína.

Zdavím,
Chtěl bych si koupit nějaký smartphon. Určitě jeho vlastnosti využiji ale mám trochu strach o jeho poškození, jelikož mobil často používám při práci i při zábavě. A to hlavně z toho důvodu že v moji práci není nouze o špínu. Nebo jako příklad můžu dát že jezdím výletně motocross a mobil si beru sebou v případě nějaké nouze ať je po ruce. Ale když je bahno tak se mobil při dívání se např. jen na hodiny nelze nezašpinit.
Co myslíte vydrží to nebo mám rači šáhnout po jiné verzi mobilu?
Díky za reakce

Čus, neboj se toho, kup si na foun ochranný silikonový kryt a na displej ochrannou fólii a budeš mít klid. Já taky zrovna nedělám ve sterilním prostředí a foun je v pohodě. Navíc ho mám neustále v pouzdře, takže se k němu ani prach nedostane.

No vidíš a teď si představ, že to sklo hřebík nepoškrábe a při nosení v koženém poudře se vyleštily fleky, které nejde odstranit.Takže o té folii bych si pokecal.Převážná většina telefonů s dotykovou obrazovkou nejsou určeny k hrubému zacházení v nevhodném prostředí. Aspoň bych to zabalil do mikroténového sáčku. Outdoor mobilní telefony je něco úplně jiného a výrobci to halasně používají v reklamě.

Prosim te neplacej kraviny. To super hyper mega cool gorilla glass mam taky, a je k nicemu. Nenosim s nim v kapse klice a presto se poskrabalo o latku v kapse. Takze kdakat takovy kraviny

Vše ostatní pochytí Gorilla Glass a co ne, tam nepomůže ani fólie.

muze jen blazen nebo opravdovej fanatik do smatlacich mobilu spolu s gorillou. Souhlasim s henessym. Gorilla glass je mozna odolnejsi, nez obycejny sklo, ale zbytek zpusobuje reklama, ktera vymyva mozky.

Poridit tzv outdoor, Motorola Defy+ Samsung Galaxy Xcover nebo Sony Ericsson Xperia Active by mely splnit tve pozadavky, napr. k te Motorole je na jutubu videi dost, tak se podivej co to snese, netvrdim ze je to extra a nerozbitne, ale vydrzi daleko vice nez obycejne skorapky.