Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tiskárna HP Photosmart 8050

Dobrý den, potřebuji poradit, jsem laik a koupila jsem si novou tiskárnu HP Photosmart 8050. Z fotáku tiskne dobře, z karty taky, ale když chci tisknout fotky z počítače, objeví se hlášení" úspěšně jste vytiskli obrázky",ale tiskárna nereaguje.Při tisku z poznámkového bloku,nebo tisku dokumentů,se neobjeví nic a tiskárna nereaguje.Testovací stránku HP vytiskla dobře.Děkuji za odpověd.

Instalovala jste ovladače ve správném pořadí podle dodaného návodu? (jaký máte operační systém?)
Není nějaký konflikt ve správci zařízení?
Zkuste připojit tiskárnu do jiného USB portu. (máte verzi 1.1 nebo 2.0?)
Podívat se na web HP na aktuální ovladač.

Ovladače jsem instalovala správně,volala jsem i na zákaznickou linku HP.Tam mi poradili odinstalovat a pak znovu nainstalovat,to jsem udělala,ale žádná změna. Mám Windows XP Home. Zkoušela jsem už i různé porty. Nevím, ale ovladač je snad aktuální mám tiskárnu 2 dny. Díky za radu.