Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Mobilní klimatizace

Přátelé, nemáte někdo tip na mobilní klimatizaci (hadice z okna), aby byla měla co nejtišší kompresor ? Potřebuju to do pokoje cca 25 m2.
Díky za info.

jojo, a elektricka sit distane zase ranu.. tomu se rika ekologie :-/ jste moc pohodlny lidi. Ja si radeji vezmu volnejsi obleceni, nesednu si na kozene kreslo aby se mi nepotila ..... a nebudu mit anginu :-)