Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WMC nefunguje obraz u televize

Zdravím, potřeboval bych od Vás pomoc.
Dnes jsem si koupil gigabyte-gt-u7300-d173733.htm jsem necelý km od digitálního vysílače, programy jsem naladil a prošel celou instalaci Windows Media Center...

Mám ale problém, to ten, že když si spustím televizi, funguje pouze zvuk a informace o programu, obraz je černý... Zkoušel jsem přeinstalovat ovladače přímo z CD (gigabyte na svých stránkách tento model USB tuneru nemá) a taky jsem procházel znovu celou instalaci. Mám Windows 7 Ultimate 64b SP1.

Prosím neví někdo co s tím? nechci si kupovat televizi, když mám počítač s Full HD monitorem.

VivoTV funguje. Problém je teď v tom, že pokud je v bytě zaplá i jiná televize (UPC settopbox, či normální settopbox z obchodu u bratra). Obraz je rozsekaný, kostičkuje, blbne. V čem by mohl být problém? Špatný kabel? vede málo signálu? TV kabel je zapojen v jiné zástrčce než UPC a bratrova TV... :-/
Děkuji

Ještě bych se rád zeptal... Když zapojím TV Tuner do PC monitor mě poblikává, ne že by celkově blikal obraz, vypadá to jako kdyby se intensita záření lehce zvětšovala a snižovala. Jako kdyby Vám jemně a rychl blikala zářivka. Je to normální? Přijde mi jako by to probíjelo. Respektive sedím u PC a lehce mě brní nohy a je mi tak nějak divně, když je Tuner zapojen v PC.

ok, no odpojil jsem to a zkusim to nějak pořešit. Ale nechápu co to je :D Brní mě nohy, ježí se mi chlupy, začli mě bolet klouby a je mi nějak divně.. začalo to dělat před chvilkou, když sem koukal na TV u počítače...

Nevim jestli mi to dělá jen hlava a myslí si něco co není, ale přijde mi jako by tu něco probíjelo zem...
EHM musím vypadat jako blázen.

Byl jsem v ElectroWorldu a tam na mě čumeli jak fotbalisti na led. Že prej o tom v životě neslyšeli a že prej jestli sem si jistej, že to existuje, takže jsem si připadal dost trapně.
Vezmu si tento http://www.alza.cz/hama-antenni-galvanicky-oddelov ac-d185700.htm je sice dražší, ale vypadá kvalitně.

Vím, že jsem už Vivo vyřešil, vlnění taky, ale stále mě trápí WMC. VivoTV přímo od Gigabyte není špatný, ale nemohu ho z postele zapnout ovladačem, resp zapnu program, ale ne telku. WMC je přívětivější, ale jak už jsem psal, obraz je černý a jde jen zvuk a program. Kodeky jsem instaloval několikrát (asi 6 druhů) hezky pojednom a vždy starý smazal. Nepomohlo to. Win 7 64b Ultimate, GTS 450 1gb (ovladače nejnovější (zkoušel jsem i starší)) nepomohlo. Neví někdo co s tím? OS reinstalovat opravdu nechci.