Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení HDMI do TV

Ahoj. Měl bych prosbičku. Mám Probook 4520s. Když jsem připojil televizi LG přes HDMI kabel, nebyl v tom problém, vše fungovalo. Bohužel najednou už nefunguje. Na televizi se mi vstup hlásí jako připojený, ale signál z notebooku do televize už nejde. Poradí mi někdo ? Předem děkuju za radu.

V první řadě si zjisti, jestli systém vůbec tuší, že má připojen externí monitor. Přepni se tam, kde se nastavuje rozlišení (u Win7 je to pravým myšem na Plochu - Rozlišení obrazovky) a tam bys měl vidět, že máš dvě plochy. Pokud ne, tak klikni na tlačítko Rozpoznat. Když ani to nepomůže, tak počítač není z nějakého důvodu schopen rozpoznat přidaný monitor - třeba chyba driverů (nebo, v lepším případě, jejich nastavení).

No, a tam, kde jsi tak úspěšně zjistil, že máš víc monitorů, co máš ohledně toho druhého monitoru (tj. TV) nastaveno? Máš tam rozlišení (a opakovací frekvenci), které TV umí? Máš tam nastaveno, že se má kupř. kopírovat hlavní plocha, nebo že to má být rozšířená plocha?

Koukám, že i když mám připojený kabel, tak mi to píše, že další monitor nebyl nalezen. Je možné, že by to bylo v tom propojovacím kabelu ? Je ale zajímavé to, že na televizi se mi ukáže, že mám kabel spojený s jiným přístrojem, ale bohužel bez signálu...