Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nechce se načíst - nejde spustit PC, vždycky to jen pípne 3x

Dobrý den,
Potřeboval bych poradit, co je špatně že mě nejde spustit PC.
Zapnu ho a ukáže se tam MSI(úvodní logo)..a pak už je jenom černá obrazovka a v horním levém rohu bliká malá čárka takováhle --> _
Předem děkuji
Změna předmětu, původně: Nechce se načíst
Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká. Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, protože nic neříkají o vašem problému a těžko pak můžete očekávat včasnou odpověď.
add
Nemusí jít načíst 1000 věcí a tobě to navíc nejde spustit. Načítají se třeba webové stránky - do již něčeho spuštěného.
(Kráťa) (Kráťa)

To je nový PC nebo notebook? Od kdy to nejde spustit? Co se na tom naposledy dělalo? Zkus spustit počítač z nějakého instalačního CD/DVD. Vypni si v BIOSu zobrazování loga MSI, ať vidíš POST. Na instalačním DVD Windows7 jsou myslím i nějaké testy. Memtest bývá na CD linuxových distribucí- např. Ubuntu - můžeš tím CD vyzkoušet, jestli linux systém naběhne z CD a vyloučit tak hardwareovou závadu.