Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Joomla - Nastavení řádkování v článcích

Snažím se zvětšit řádkování, tak aby byl text lépe čitelný.
dělám to přes úpravu stránky, zapnu si editor a tam je:

line-height: 115%;">

můžu měnit na co chci a řádkování se nemění.
Zkoušel jsem i:

<p style="line-height: 1.2em;">...</p>

taky bez výsledku..
Poradíte, či umí to joomla nějak normálně? abych se zas nehrabal zbytečně v kódu, když je to možná zbytečné...
Díky

já vím, už jsem na to přišel, normálně jsem nastavil padding v css.
Mě Joomla přijde super, daleko lepší než WordPress, je to zřejmě subjektivní, ale její fungování a logická návaznost prvků na sebe a co se navzájem ovlivňuje mi přijde jasnější a intuitivnější než v WP:)
Nemůžu si ji vynachválit, v podstatě všechny problémy které jsem zatím měl, vznikly z toho, že jsem něco hledal přímo v kodu a nakonec mi někdo řekl, že tam je na to tlačítko :D

Já se s ní trápil snad dva měsíce ohledně zobrazování článků ve dvpou sloupcích na úvodní straně, až jednou něco řešil host (možná totéž) a také tam na to našel schované v několika úrovních zatržítko.
Ono podle mě záleží, co člověk ovládá. To mu také vyhovuje a je v podstatě jedno, jestli je to Joomla, WP, Drupal...
Já dělám leta v RS2 a umím s ním, téměř vše, co si zamanu. Hlavně třeba includovat (to v Joomla snad ani nejde - nebo v nové možná ano - nevím) jiné soubory. A když to neumím, umí to jiní. :-)

Já jsem kdysi používal PHP nuke, či United Nuke a to mi přijde hodně podobné jak Joomla, možná proto mi to relativně vyhovuje:)
Každopádně to zkoušení a experimentování a učení k tomu patří, mám to na tom rád. Hrozně mě baví, když i s něčí pomocí na něco přijdu a pak to zpracovávám a ono to chodí:)

Jo, také mě velmi potěší, když zvítězím nad počítačem. :-) S tím hrabáním. Když je to někde "nanečisto", je na to čas a když se něco podělá, v podstatě se nic neděje, tak mě to též baví. Avšak "v ostrém provozu" (kor na cizím webu) se bojím, abych něco nepotentočkoval a neměl nakonec zaděláno na týden práce, dát to zpět do kondice, alespoň jak to bylo.