Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Joomla - Nastavení řádkování v článcích

Snažím se zvětšit řádkování, tak aby byl text lépe čitelný.
dělám to přes úpravu stránky, zapnu si editor a tam je:

line-height: 115%;">

můžu měnit na co chci a řádkování se nemění.
Zkoušel jsem i:

<p style="line-height: 1.2em;">...</p>

taky bez výsledku..
Poradíte, či umí to joomla nějak normálně? abych se zas nehrabal zbytečně v kódu, když je to možná zbytečné...
Díky

Úpravu článkov robíš cez vstavaný editor TinyMCE? Ja som už s Joomlou dávno nerobil, ale na editáciu článkov som mal nainštalovaný JoomlaFCK, alebo niečo iné už sa nepamätám... Tam sa to dalo cez štýly nastavovať...

já vím, už jsem na to přišel, normálně jsem nastavil padding v css.
Mě Joomla přijde super, daleko lepší než WordPress, je to zřejmě subjektivní, ale její fungování a logická návaznost prvků na sebe a co se navzájem ovlivňuje mi přijde jasnější a intuitivnější než v WP:)
Nemůžu si ji vynachválit, v podstatě všechny problémy které jsem zatím měl, vznikly z toho, že jsem něco hledal přímo v kodu a nakonec mi někdo řekl, že tam je na to tlačítko :D

Já se s ní trápil snad dva měsíce ohledně zobrazování článků ve dvpou sloupcích na úvodní straně, až jednou něco řešil host (možná totéž) a také tam na to našel schované v několika úrovních zatržítko.
Ono podle mě záleží, co člověk ovládá. To mu také vyhovuje a je v podstatě jedno, jestli je to Joomla, WP, Drupal...
Já dělám leta v RS2 a umím s ním, téměř vše, co si zamanu. Hlavně třeba includovat (to v Joomla snad ani nejde - nebo v nové možná ano - nevím) jiné soubory. A když to neumím, umí to jiní. :-)

Já jsem kdysi používal PHP nuke, či United Nuke a to mi přijde hodně podobné jak Joomla, možná proto mi to relativně vyhovuje:)
Každopádně to zkoušení a experimentování a učení k tomu patří, mám to na tom rád. Hrozně mě baví, když i s něčí pomocí na něco přijdu a pak to zpracovávám a ono to chodí:)

Jo, také mě velmi potěší, když zvítězím nad počítačem. :-) S tím hrabáním. Když je to někde "nanečisto", je na to čas a když se něco podělá, v podstatě se nic neděje, tak mě to též baví. Avšak "v ostrém provozu" (kor na cizím webu) se bojím, abych něco nepotentočkoval a neměl nakonec zaděláno na týden práce, dát to zpět do kondice, alespoň jak to bylo.

jasan, proto dělám zálohy a upravuju soubory, které mám někde uložené. Navíc tyhle webísky mám jako koníček, není to kšeft a proto pokud na mě a jejich dokončení někdo tlačí, tak to tím spíš odložím se slovy, že mám tvůrčí krizi :-D