Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB Hubs zkrat - nefungujeq

Zdravím dnes přišel kámoš s tím že neví zda má problem s fleshkou nebo má vypálený USB porty u sebe na PC.tak jsem jehoé fleshku zapojil na můj USB hub.Po zapojení USB hub zhasl a ani po 20 minutách nefunguje.existuje nějaká možnost jak jej opravit?
mám tento http://ccsmypcdoctor.com/cart//catalog/product_inf o.php?cPath=32&products_id=80&osCsid=85ebeb81bb3fc ac155b5501ab388080e a dioda oznamujici činnost jn velmi slabě sviti.Prosí poradte

Podla špecifikácii, USB port by mal dodávať max. 500mA, mnoho portov sa takto správa, pri odbere nad cca 650-700 mA nastáva prúdové obmedzovanie, tieto porty nie je možné zničiť náhodným skratom, overené ... :-/

Zrejme ale nie všetky ..... :.(