Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Síťový adaptér na FIC P4M800 - kde stáhnout ovladač?

Dobrý den,
Potřeboval bych poradit,včera jsem si přeinstaloval windows,ale nenakopíroval se mi síťový adaptér,chtěl jsem si ho stáhnout z internetu ale nevím odkud,moc se v tom nevyznám.Prosím napiště jak postupovat.

Základní deska: FIC P4M800/P4M-800M/P4M-800T2

Změna předmětu, původně: Síťový adaptér (host)

mužeš to tam ještě nahrat? koupil jsem tuhle desku ale at se snažim jak chci nemužu zprovoznit zvukovku diky...stahl jsme i nejnovější driver přimo na čip ktery tam je alc6599 ale nic...s sytemu pořad nejde přidat u audio jsou vykřičniky...diky

Zvukova karta, sietova karta je pripojena cez chipset a zbernicu. Pokial sa ako PRVE po instalacii OS nenainstaluje podpora zakladnej dosky (ovladac chipset-u), tak ovladac zvukovky, sietovky dane zariadenie "nevidi".
Preto sa nedari nainstlovat ovladac aj ked je spravny.
Potrebujes ovladac na VIA chipset P4M800.