Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký textový editor pro Android?

Od středy 14. 3. budu mít od O2 zapůjčen mobil na testování převodu řeči do písemné podoby s OS Android. Abych si na něm mohl psát poznámky, potřeboval bych něco, co umí otevřít *.doc (posílají v tom instrukce), ukládat v *.doc (ale není podmínkou, stačilo by i *.txt) a bylo to free.

Tak bude to jinak. Oni pošlou *.doc s instrukcemi a budou chtít přímo do něj psát poznámky. Čili podmínky:

- umí otevřít *.doc
- umí editovat a uložit *.doc
- nemá problémy s diakritikou
- free

Nakonec to asi vyřeším tak, že si nechám poslat kopii na svůj e-mail, otevřu a sepíšu na svém s Windows Mobile ve Wordu. :-)

čeština tam síce nieje,ale to rozhranie kingsooft office na androide je velmi jednoduché a tri povely open/save/edit zvládne v pohode každý,s lokalizovanými písmenami nemá kingsoft office žiadny reálny problém,akurát tam nieje kontrola sk/cz gramatiky,to,čo tam píše,že akopnáhle začneme písať s diakritikou,aplikácia spadne,tak to som nepozoroval osobne vôbec,nevylučujem to-velký vplyv na stabilitu aplikácií má aj to,či výrobca zariadenia doplní android nejakou svojou nadstavbou,ktorá môže kolidovať s určitými aplikáciami ,ale osobne som tento jav nepozoroval,mám tento office na huawei sonicu,kolegyňa na prestigio tablete a funguje to bez väčších problémov,jediné,s čím nesúhlasím s dotyčným článkom je údajný trial,nieje to trial,je to freeware a zabudli tam dodať,že kingsoft vie pracovať aj s pdf súbormi...

V Androidu můžeš použít Hlasové vyhledávání, Google překladač který můžeš použít na Režim konverzace, nebo libovolný editor, třeba poznámky, protože máš u klávesnice mikrofonek a můžeš zadávat text hubou a ten se ti píše. Mluv normálně, nesnaž se vyslovovat moc přesně.Odsekávání slov zhoršuje rozpoznání.
Když si dáš do překladače z češtiny tak si můžete při konverzaci navzájem klikat a bude navíc mluvit plechová huba. Když jsi labužník, tak si nainstaluješ SVOX a hlas Elišku a bude to hezky mluvit kočka. a Když se ti nebude chtít číst knížku, nainstaluješ si MOON Reader a knížku ti bude přímo v telefonu číst Eliška. Je to obdoba Balabolky v PC.