Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrávací doba na cylindr - RAID 0

Zdravim, mam takovy problem, mám diskove pole RAID 0 a mam disk rychlí 3600 ot/min se 4ma hlavičkama, potřeboval bych nějak zjistit dobu nahráváni na 1 cylindr. Nějak jsem nikdo nemohl najit nějaky vzorec bo nějaky voditko jak se k tomu dopracovat. Děkuji za všechny odpovědi

Co je zas tohle za koninu? Jakou rychlost nahrávání? Čeho? Kterého konkrétního cylindru? Jde-li o úhlovou rychlost, co s tím má, probůh, společného RAID? 3200rpm disky? Joj... Víš vůbec o čem mluvíš?

Ahoj, asi je to trošku mimo téma, ale jak jsi udělal RAID 0? Mám 2 hardisky SSD a základní desku ASUS Crosshair V Formula/Thunderbolt. V BIOSU jsem všechno nastavil, ale při instalaci Windows 7, tak mi to nevidí a instalače mi tam nejdou vložit. Poraďte pls :).

Vim o cem mluvim :-). Jen to pouze chci zkusit, potom si dokoupim dalsi disk a nastavim si RAID 5, jen mam problem v tom, ze nevim, proc mi pri instalovani windowsu nevidi windows ten disk, ikdyz to mam vsechno nastaveny v BIOSU dobre. Kdyz tam davam ovladace pres USB flesku tak mi je proste nechce najit, ikdyz tam jsou.

Máme dvě plotny o rychlosti 3600 RPM a čtyři hlavičky,víc info nemáme.Otázka zní,jak dlouho trvá nahrání jednoho cylindru a který čas je větší,jestli tento,nebo acces time.Mimochodem,je to domácí úkol.