Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba wireless LAN

Ahoj všichni.
Mám problémek s WirelessLAN.
Notebook (WinXP, PCMCIA karta - Vigor) se mi nechce připojit na můj ADSL Router Vigor 2500. Wireless LAN mám povolenou. Vypnul jsem veškeré šifrování. Rušení by žádné nemělo být (zkoušel jsem několik kanálů) + ntb je asi 1 metr od Vigoru.

Notebook hlásí: síla signálu – výborná

Pokusí se připojit a ztroskotá to na získání IP adresy z routeru. (DHCP povoleno).

Když se podívám do Stavu bezdrátového připojení, zaráží mě, že odesláno bajtů je moc, ale přijato je 0. Na notebooku jsem vypnul firewall, ale bohužel žádná změna.
Ping na loopback funguje. Zkoušel jsem nastavit IP na notebooku na pevno (hlásí, že je připojen), ale žádné packety nepřichází.
Na Vigoru filtrace MAC adres není spuštěna.
Mnohokrát děkuji za pomoc

je tam:
LAN IP Network Configuration
For NAT Usage...tam je nastavena síť 1st IP adress 10.0.0.138 (což mi přijde divné)

For IP Routing Usage

2nd IP Address 192.168.2.1

pod tím: RIP Protocol control: disable
potom DHCP Server config:
Enable Server (aktivovano) | Disable Server | Relay agent
Start IP Address: 10.0.0.1
IP Pool Counts: 50
Gateway IP Address: 10.0.0.138
DHCP Server IP Address for Relay Agent: zašedlé (není aktivován Relayagent)

pak je tam ještě tlačítko 2nd Subnet DHCP, kde se nastavuje DHCP pro tu druhou podsíť...ten jsem zkoušel zapínat, ale bohužel nic. (momentálně je vypnutý) > možná je to ono