Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na vymazání zvuků (hudby) z filmu

Ahoj, potřeboval bych nějakej lehkej program na vymazání hudby a zvuků (mluvení) z filmu. Už jsem jich sice pár našel, ale většinou na mě těžký. Hlavně bych chtěl něco česky. A pokud možno free, není podmínkou. A potom bych chtěl nějakej program na dabování. Doufám, že to chápete. Dík T.I.P

A už jsi zkoušel něco sám najít a vyzkoušet, he?
Vyber si, třeba hned ten první:
http://www.studna.cz/c0305/multimedia-grafika/viceu celove-prehravace-a-editory-multimedii/?PHPSESSID=4 e2810d8e1f3e9591393464d1b4a526e
A pokud chceš něco dělat na PC, nezbývá ti nic jinýho, než se učit anglicky. Pokud něco nevíš, existují slovníky - papírové, elektronické nebo i online (slovnik.seznam.cz). A víš proč? Protože Jazykem internetu je angličtina, s tím nepohneš.

Já jsem se učil angličtinu pouhé dva roky jednu hodinu týdně a to nám to ještě dost často odpadlo. Zbytek jsem samouk, něco z PC, nějaký fráze jsem odkoukal z filmů. V práci jsem nucen často komunikovat s cizinci. Bohužel mám poměrně malou slovní zásobu, takže mě to taky dělá problém, ale snažím se co to jde. Nepřeju ti potkat nějakého neanglického anglicky hovořícího cizince - už jste někdo slyšeli mluvit anglicky Japonce? Anglicky to je, ale takový to japonsky žvatlavý...:x:
A Skoti jsou taky hrůza :-)

Všechny zvuky. To už mám. Už to mám prostě bez všech zvuků. Použil jsem program Virtual DUB. Ale teď bych potřeboval program na to dabování, jakej?

Edit: V tom VirtualDUB jde nahrát soubor WAV, bych tam nahrál namluvený části. Ale nevím jak - vím že přes program na nahrávání zvuku, ale jak udělat aby sem mluvil a on (ten koho dabuju) otevíral pusu.. Nějak mě nejde naráz pustit film a nahrávání. Doufám, že mě chápete...

Na vymazání zvuků nepotřebuješ žádný drahý program. Stačí koupit za 3,50 Kč hřebíky 100 mm, do každého ucha si zastrčit jeden a mocně tlesknout s tím, že hlavu budeš mít mezi rukama. Zvuk budeš mít vymazaný dokonale a dokonce naráz u všech filmů. :-)