Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte při výběru disku

Chci si koupit pevný disk a chci se zeptat na co si mám dát pozor a jak si vybrat, aby mi dobře šlapal.
[mod]Změna předmětu, původně "Dotaz". Zkuste příště vymyslet něco inteligentnějšího. (karel)[/mod]

A jaký je rozdíl mezi dB a dBA? Decibel (dB), jednotka, která se používá v akustice a elektronice a měří intenzitu hluku. Zatímco dBA – decibels adjusted je jednotka, která bere v potaz nedokonalost lidského ucha, jenž lépe zachytává zvuky vysokých frekvencí na rozdíl od nízkých frekvencí.