Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dvě různá rozlišení

Nedaří se mi zprovoznit současně TV SAMSUNG 40"(1920x1080) připojenou na hdmi a monitor Phillips(1280x1024).Grafická karta je ATI 6850.Catalystama to rozšířit jde ale neponechá to správné rozlišení...OS Windows 7.Dík za tip!

repeater na HDMI? To si asi budes muset najprv vyrobit :)
Vyresil by to asi najskor kvalitnejsi kabel. Ten co mas je odkial a kolko to stalo?
A problem moze sposobovat aj zemna slucka medzi antenou TV a zemnenim 230V rozvodov, skus ten 15m kabel ale odpoj antenu z TV a daj TV a PC na stejnu 230V zastrcku. Stale je problem? Ak ano tak potrebujes kvalitnejsi kabel.

Jo, přesunul jsem PC k TV a zapojil do stejné zásuvky (UPS).Po zapnutí PC s 1,5m kabelem HDMI normálně naběhne v rozlišení 1920x1080.Vyměním kabel za 15m a tma......Vrátím kabel 1,5m a zase běží správně.Takže deklarované vlastnosti kabelu jsou jaksi mimo.