Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kmplayer

Mám dotaz ohledně kmplayeru, jak přepínat mezi kanály, nemohu na to příjít jestli mám něco nastavit v nastavení děkuji

Ty raz nevieš o čo ide, či titulky alebo zvukovú stopu...]:(

Možno to pochopíš:
AVI je "hlúpy" kontajner, ktorý neobsahuje viac zvukových stôp/kanálov...
O titulkách som už písal.
Jedine čo môže prichádzať do úvahy, že zvuk je robený napr.takto:
L kanál = čeština
P kanál = polština