Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno thunderbird - řazení zpráv

zdravím,

nevíte jak udělat předtřízení zpráv ve složce, většinou mám třízeno dle doručení, nejnovější nahoru, a jak chodí další a další maily tak ten konkrétní na který potřebuji nezapomenout odroluje na "další" stránky. napadlo mě že si mail označím např hvězdičkou nebo plamen a pak někde nastavím že při třízení se bude třídit nejprve hvězdičky nahoru a pak dle třeba data doručení.

díky

přinejhorším na to udělám složku, ale je to trochu nekomfort, nutnost přetáhnout do složky, potom zase nutnost kliknout do složky ať se otevře a vidím co v ní je. To co jsem psal by pro mě bylo nejjednoduší, prostě ať složku setřídím jakkoliv, nevyřízené je vždy navrchu

v doplňcích jsem to nikde nenašel, kdyby to tak chtěl někdo napsat :)

Vždyť to funguje tak, jak to popisuješ.

Standardně to máš řazené podle data a času přijetí, když si nějaký mail označíš hvězdičkou a pak necháš seřadit podle hvězdiček, tak se ti všechny maily setřídí tak, že na začátku budou ty ohvězdičkované podle času a za nimi budou ty ostatní, také podle času.

A jestli ti to pořád takhle nevyhovuje, máš možnost si těch pár důležitějších mailů označit barevnými štítky.