Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mate nekdo zkusenosti se zahranicnim hostingem?

chci se zeptat, jestli nekdo mate zkusenosti se zahranicnim hostingem? nahodou jsem nasel par hostingovych firem a nestacil jsem se divit cenam a prostoru. chtel bych to vyzkouset, ale potrebuju vedet, jestli je pravda, ze je problem s konektivitou ze zahranici(nemam na mysli Slovensko, ale USA a tusim Nemecko). Diky za odpovedi.

Ahoj, uplně souhlasim. Zkušenosti zatim nemán, ale hosting si pečlivě vybírám (americká IP by se šikla) a jednim z nejlepších kandidátů,co se mi líbí: www.HostWay.com (ovšem někde jsem viděl něco podobného snad za 3dolary měsíčně).
Napiš kdyžtak, pak prosím jak jsi si vybral nebo vyberu možná dřív já a řeknu ;-)

edit:// jo ale jsem si jistej, že at zní jakkoliv lákavě nabídka godaddy, že tam určitě NE

Copak podvádět ale jeho politika je dost tvrdá - ted si chce koupit doménu, která vyrpší - jinde normálně vyprší a konec. Godaddy si vypršelé domény nechává a dává do aukce a jiné...
Ani na foru s nim lidi nemaj dobré zkušenosti a zastak dobrou nabídku nemá.

Dik za odkaz sice to vypadá lákavě ale zatim dávam přednost HostWay (trošku lepší parematry a je to v dolarech- cena neni tak rozdilná) duvodem proč to chci zkusit tam je, že je tam i hostovaná stránka www.seochat.com , která ze stejného duvodu jako já potřebuje dostupnost a stabilitu ;-)

tak ja zas myslim, ze to je blbost kazdyho, ze si necha vyprset limit na domenu, to ja si hlidam i kdyz ty to myslis asi jinak. no to forum je takovy osemetny. vem si, ze tam urcite spokojeni psat nebudou a taky si uvedom, kolik ma asi godaddy zakazniku. myslim, ze to budou desetitisice a kdyz tam najdes treba jen blbych 20 spatnych prispevku, tak to neni nic hroznyho, ale tim ho neobhajuju. nic proti tomu, co jsi si vybral, ale neni to nejak drahy? ted sice maji nabidku za 9.95 usd ale plati jen pul roku a pak je to za 14usd a je to jen nejaka akce, dival jsem se na standardni nabidku a maji to drazsi nez v cesku, pokud se blbe nedivam index.html a to je hosting personal a small business index.html je jeste mnohem drazsi. navic jsem zatim nikde nenasel garanci dostupnosti.

jo ty jsi to asi myslel tak, ze kdyz uz domenu majitel XY nechce, tak ti ji godaddy neproda, ale necha si ji. jestli je to vubec legalni? rekl bych ze ne. aby to nebyly jen kecy nekoho na foru, ale mozne to je.
no jestli sis toho nevsiml, tak je dobre, ze jsme se na to podivali oba. bylo by blby naletet:))) a tam bys asi fakt narazil:-)

ja se na to podivam a muzem se domluvit, jenze ja na ty jedny stranky prave asi budu davat neco v joomle a to kazdy hosting neumi.

jinak ty moje prvni mam u slovaku a je to absolutne bez problemu, jsou splehlivi, super dostupnost, levni, ale na to moje zkouseni v joomle a phprs jsou drazi, ale jak to dam do kupy, tak jdu asi stejne tam a nebo k tem nemcum, jak jsem ti posilal. nebo zkus zjistit u nich, jestli by slo mit vic domen na jednom uctu.

tobe jde jen o parking domeny a nebo tam opravdu chces i neco mit? myslim na tech domenach

Nevim jestli legální, ale reigistrátor by to asi neměl dělat... pověra to neni, přímo na www má aukci expirujícíh domén.

Aha, tak pokud to bude možné a budeš se chtít kooperovat, tak se kdyžtak dohodnem.

Jestli je to Německo, tak po tom hostingu netoužim, google třídí výsledky i podle geografické polohy, takže chci jenoznačně americkej hosting (NY by byl fajn ;-))

Parking domény je většinou zdarma nebo by na to stačil free hosting, chci na tom zkusit něco udělat
(viz www co mam v profilu). Do ted mi stačil hosting od pipni ale pro komereční učely to asi neni to pravé...

tak mne ted steffan odepsal, takze se asi nenastvali, ja jim totiz poslal to co jsem nasel na netu(celkem negativa), ale postavil se k tomu sasik dobre a odpovedel. mne je jedno, jestli budu mit nemce a nebo americany-hlavne to musi fungovat, ale z ameriky se mne libi ten godaddy a pak jeste neco a to jsem zapomnel. zitra vyzkousim godaddy, maji reagovat tusim do 3 hodin od podani dotazu.

Velmi spatne.
Dostal jsem k dispozici od jednoho uzivatele domenu PSPad.NET
udajen neomezeny trafic, 500 MB mista. Ale jake bylo me prekvapeni, kdyz mi hosting pozastavil domenu. Pak jsem zjistil, ze duvodem bylo to, ze nabizim ke stazeni format CAB, ktery nepodporuji. Takze jsem nechal pouze podporovany ZIP.
Hosting stale stoji.
Po dalsich mailech jsem zjistil, ze duvodem je to, ze nabizim ke stazeni soubory. Vubec je nezajimalo, ze jsou to soubory odpovidajici obsahu stranek ]:(
Takze hosting s neomezenym traficem a 500MB mista, kam si muzes nahrat nejakou 500MB prezentaci, ale nesmis nic nabidnout ke stazeni.
Doporucuji si podrobne precist podminky a predem s nimi prokonzultovat, co od hostingu ocekavas. V podmnkach v dobe zaladani hostingu nic takoveho nebylo, mozna to tam kvuli me doplnili :-(
Vice na www.pspad.net

V b-one funkci helpdesku asi obsadily v rámci úspor uklízečky, protože se konverzace točí kolem smlouvy a to stylem ze strany b-one "copy and paste", není snaha najít řešení, uspokojit zákazníka.

Mimochodem ještě bych se zeptat Honzy kolik ta sranda stála a jestli to byla nejlevnější služba nebo něco ze středu. Dá se říci, že u nejlevnějších služeb (lákadel) se dají čekat takové nesmysly. Cílem je přimět zákazníka koupit něco dražšího (pokud jim zákazník překročí určitou mez v nákladech) a pak b-one dá pokoj.

Ja to neplatil, dostal jsem to od jednoho uzivatele s tim, ze tam bude mirror stranek PSPadu + mirror stahovani.
Sam tam ma nekolik stranek a bez problemu. A kdyz videl komunikaci s reakce ze strany b-one, byl z toho sam na vetvi. Navic si fakt myslim, ze se mirne upravily podminky hostingu v prubehu komunikace.
Za ty 3.60 to byl v te dobe stredni program, ted odpovidajici tomu oucasnemu strednimu. Pouze se nyni zvetsil webovy prostor.
A ted je otazka, k cemu je mi 1GB, kdyz tam muzu dat pouze stranky...
A neomezeny trafic jen do te miry, dokud nezatezuji servery hostingu a ten neusoudi, ze ti trafic omezi.

b-one by mel byt solidni hosting. Ja to psal jen jako varovani, ze je treba poradne procist podminky, popr. schovat si podminky z doby, kdy je uzavrena smlouva, aby byl prostor pro argumentaci. I kdyz v tomto pripade zrejme nic nenaargumentujes a soudit se v zahranici, za to to nestoji.

Tohle je posledni reakce od cloveka, ktery hosting zarizoval:

Hi Jan,

I saw that you have changed some files to redirect pspad.net to pspad.com -
which, at the moment, looks like a good thing to do.

I'm still arguing with B-one about their newfound policy about contents and
what they consider "downloadable" material. It's currently totally out of
place, not even a normal plain website can exist if they choose to enforce
this policy. And with 500 MB storage, I have no idea what to store ...

Do you know that they currently consider Shockwave (.swf), Acrobat (.pdf)
and even large jpeg-files as "downloadable material" and considered not
allowed?!?

This effectively means that not many normal websites are allowed if they
generate any traffic whatsoever.

So I have filed a general complaint together with the withdrawal of 44
domain names including hosting services. 12 of which I administer and 32
from other contacts which I have helped, forwarded/recommended to B-one.

The pspad.net domain is not included in this, it is not affected and remains
the same. B-one doesn't refund any money and I already have enough other
domains/sites involved in the complaint. The pspad.net domain will remain
yours to administer/use for at least another year or so.

Hopefully, they will realize that their current policy about their hosting
services for *paying* customers is wrong and makes them uninterestingly for
a lot of people.

But, as I said, I'm still talking to them. I'll let you know if there are
any changes about their policy or anything else.

Regards,
Mikael Forselius

Za povsimnuti stoji, ze i on se divi nove politice a ze b-one povazuje za material ke stazeni i flash, PDF a vetsi obrazky...