Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé Bootování s SSD diskem

Dnes jsem si koupil SSD disk KINGSTON HyperX 120GB ale i s ním mi PC nabíhá víc než 1,5 minuty. Docela mě to štve... Díky za rady :-) Zbytek konfigurace: Procesor: AMD FX-4170 RAM: 4GB 1600MHz Základní deska: Gigabyte 990XA-UD3 Zdroj: Forton 500W Grafická karta: ASUS GTX 550Ti

Tak ked to je fakt ten cierny tak to je SH103S3 takze na to firmware update neni (to znamena ze ziaden update netreba)
Si si isty ze mas instalacku Windows dobru? (preistotu si aj pozicaj inu oficialnu instalacku Win7 len na test, neni ta tvoja instalacka nejake recovery CD? To by bolo blbo)
Ked to je furt pomale aj s inou oficialnou instalackou Win7 tak to skus reklamovat. Este by sa mozno oplatilo skusit updatovat BIOS zakl.dosky ak nejaky novsi pre tu dosku existuje, ale tazko povedat ci to pomoze.
Este ak mas v BIOSe nejake nastavenia SATA napr. SATA power management apod tak SATA powermanagement vypni. Mozes sem napisat aj ze jake vsetky nastavenia o SATA mas v BIOSe a jake su u toho moznosti

mám ten stejný SSD disk. Windows 7 Home premium x64 naběhne od spuštění až na plochu za 11-12 sekund. Možná by si mohl zkusit sata kabel třídy 3 určený pro SSD, s ním by to teoreticky mohlo být rychlejší a nebo disk přepojit do jiného SATA na desce. Ten který používáš může být špatný.