Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhrada CPU

Zdravím.Chci se zeptat,jestli můžu zaměnit CPU na desce M810LR,kde je AMD Duron 950 na AMD Sempron 1500.Je tam nějaký rozdíl meri Duronem a Sempronem?

Ako uz pisal MM_Tank, Semprony potrebuju FSB333, aby mohli bezat na plnej freq., ta doska ale vie max. FSB266 (a to este pisu ze thoroughbred not supported, tak uz potom neviem ake CPU tam vlastne su supported::)), takze problem tam je (ak to aj rozbehne tak max. na 4/5 vykonu toho CPU, co sa mi zda dost odveci).