Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s vlněním obrazu při 100Hz

Zdravím, mám problém na svém počítači s horizontálním vlněním obrazu při 100Hz. K vysvětlení je to úzký pruh, který se pohybuje horizontálně sdola nahoru.
Mám monitor BenQ XL2410T, a vím, že to není monitorem, jelikož mi to dělá i na CRT. Není to ani grafickou kartou, kterých jsem též měnil nespočet. Zajímalo by mě, čím to může být, na jinou frekvenci to nedělá, pouze na 100Hz. Četl jsem, že na to může mít vliv i nějaké rušení apod. S počítečem se pohybuji po celé republice a vlnění stále přetrvává.
Kdyby měl s tímto problémem někdo nějaké zkušenosti nebo by věděl co s tím, budu rád za každou odpověď. Děkuji a přeji pěkný den.

Tímto bych to chtěl uzavřít, celý problém byl v základní desce. Nevím přesně kde, nebo co to způsobovalo, avšak po jednotlivých výměnách a zkouškách jsem zjistil, že to je teda základní deskou. Výměnou zákl. desky byl problém s vlněním vyřešen.

Ja myslim ze to nema zmysel rozoberat ptz to pochopit nechce (alebo nevie?).
Priklad: mam kameru a ked filmujem helikopteru tak sa mi zda ze vtrula stoji. O tyzden: hura mam riesenie, kupil som si inu helikopteru a uz vrtula pri filmovani nestoji :D
P.S. ale ked to neodfotil tak ja neviem co mal vlastne za problem, resp. co on nazyval slovom "vlneni".