Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě ojetiny na leasing

Zdar,
vím, že je to dost ohraný téma, ale pro mě se to stává v posledních dnech vítězem v hitparádě mých myšlenkových pochodů.
Chci si koupit nějaký jiný auto, asi tak do 180 tisíc. Zajímaly by mě vaše osobní zkušenosti, páč vím, že tady v poradně je dost životem zkušených a fundovaných hlav.
Zatím jsem ještě neměl čas objet bazary a podívat se na nabídku, ale co mě tak trochu zajímá, tak jestli si můžu v bazaru vybrat z více lesingových společností, nebo připadá na bazar jedna (co když najdu auto svých snů a maj tam blbou lízingovku?), jak moc se vám zdá leasing nevýhodný vůči úvěru? Obvykle dnes v ceně leasingu je pojištění i povinný ručení.
Máte někdo vyloženě špatné zkušenosti s konkrétní leasingovkou? Třeba špatný podmínky, možnost/nemožnost předčasného doplacení (sankce), příliš velká suma přeplacení v konečném součtu?
A naopak: můžete nějakou dobrou doporučit?
Pište, co vás napadne, budu rád za každou radu.
Dík všem předem.

Tak pokud to do pondělka rychle nekoupí někdo jinej, tak si půjdu pro Fábku kombíka, 80k naježděných, z roku 2003 za 180 táců. Tažný zařízení, střešní lišty na nosič. Od prodejce Škoda jako ojetý vyzkoušený vůz, jak mi poradil Fuente.