Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trvanlivost Acer notebooku

Ahoj, chci koupit NTB Acer a zajimalo by me, jake mate zkusenosti?
Odpovidejte prosim jen pouze pokud vy osobne (nebo vas blizky clovek) mate/meli jste Acera...
Dekuji

Ako predajca Acerov mam s tym skusenosti a musim povedat ze skutocne zalezi od daneho modelu a kusu. Vseobecne maju Acery zle sasi. Na niektorych modeloch sa moze stat ze po case zacne praskat kryt v oblasti pantov (tj. prilis velky ohyb v tej casti resp. prasknutie pantu). Toto je vec ktorej uzivatel nedokaze zabranit a stava sa to pri beznom pouzivani.
Z velkej casti ale ludia reklamuju Acery (ale aj vseobecne booky) ked sa im pokazia vlastnym zavinenim. Napr. pripad ze niekto si pripaja nejake rizikove zariadenie na seriovy (alebo iny) port (este aj za chodu booka) a odpali sa mu cela maticna doska. Samozrejme mu to vyreklamuju, ale nadavat na Acer bude aj tak. Takze treba aj odlisovat od zavad sposobenymi neodbornym pouzivanim a zavad sposobenymi napr. zlym materialom.
Osobne by som ta od Aceru odhovoril a skor by som ti poradil si trosku priplatit a zobrat FSC alebo HP. Niekedy netreba ani nic priplacat a kvalitu ma clovek za rovnaku cenu.