Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zpomaleni PC po Win update

Dobry den, po poslednim Windows update se vyrazne zpomalil prihlasovani a predchozi start do windows. Pro prihlasovani pouzivam uvodni obrazovku, a po zadani hesla trva pres 30sekund nez se obejivy plocha windows. Pouzivam orig. Win XP PRO SP2. Nevite nekdo cim to je, to zpomaleni je sileny. Dik :.(

Počkal bych na další update Windows, nepropadej panice.
Mi se po jednom updatu těžce zpomalil WMP, po dalším se výrazně zesvižnil.
Možná si mezi updaty instaloval nějaký soft, případně něco "vyfasoval" z netu.

Mrkni se na spuštěné programy po startu, jestli ti tam něco nepřibylo :

Start - Spustit - msconfig - Po spuštění ...

o řád lepší než msconfig je starter z CodeStuff.mirrorz.com (nebo z jiných studen)
kromě toho že zobrazuje/mění run položky z registrů, aktuálně běžící procesy a spuštěné služby, hlavně ukazuje výrobce těch programů - a jsi in.

jinak zpomalení po winupdate asi nebude m$ spywarem - používáš přece firewall - ale spíš nekompatibilitou nějakého ovladače / rezidentního sw s nějakou novější dll