Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zpomaleni PC po Win update

Dobry den, po poslednim Windows update se vyrazne zpomalil prihlasovani a predchozi start do windows. Pro prihlasovani pouzivam uvodni obrazovku, a po zadani hesla trva pres 30sekund nez se obejivy plocha windows. Pouzivam orig. Win XP PRO SP2. Nevite nekdo cim to je, to zpomaleni je sileny. Dik :.(

o řád lepší než msconfig je starter z CodeStuff.mirrorz.com (nebo z jiných studen)
kromě toho že zobrazuje/mění run položky z registrů, aktuálně běžící procesy a spuštěné služby, hlavně ukazuje výrobce těch programů - a jsi in.

jinak zpomalení po winupdate asi nebude m$ spywarem - používáš přece firewall - ale spíš nekompatibilitou nějakého ovladače / rezidentního sw s nějakou novější dll