Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalace systému,ted nejde net

Zdravím, něco jsem si vyvedl s PC, tak jsem musel přeinstalovat windowsy xp.A ted mi nejde internet, byl by někdo tak hodný a poradil mi, jak to zprovoznit?Mám modem od jedné firmy a na něm ty světýlka svítí všechny správně jako například:Power,receive,send a online, každý svítí zeleně, což je správně, ale stejně se nemůžu připojit na internet,ICQ atd. Pomozte mi prosím.

Zvuky už jedou, nainstaloval jsem tam ty SP3 a ono to pak v podstatě dělalo vše samo, jak jsem tam nahrál ty SP3, tak se tam najednou ukázaly ty otazníky jak měly, chtělo to restart a po restartu mi to řeklo, že je zde nový hardware a když jsem zkusil zvuk, tak jel.Takže ted už jde pustit filmy, zvuky jedou a internet taky. Postupně budu asi ještě přicházet na další programy co tam chybí, ale to už zvládnu, ty hlavní problémy jsem díky vám vyřešil. Moc vám všem děkuji co jste byli ochotní a dali sem nějakou tu radu, vážně děkuji moc :)

Buď bude Realtek Audio v Přidat/odebrat programy, nebo ve správci zařízení na audio klikneš pr. tl. myši a dáš ODEBRAT. Po restartu by se mělo objevit, že systém nalezl nové zařízení... Ten 150 MB balík ovladačů AUDIO obsahuje ovladače jak pro XP, tak Win7..

Vypadá to, že jsem ten problém stále nevyřešil nebo co.Dva dny mi PC jel dobře, ale dnes už zase nejedou zvuky,nejede Windows media player, složky nemůžu přesunovat nebo kopírovat,vkládat atd a na hlavní liště se mi neukazují ikony spuštěných programů, takže když třeba zminimalizuju net, tak to vypadá jakobych ho celý vypnul.Dnes ráno mi avast ohlásil, že je zde nebezpečný rootkit a radil abych ho odstranil(jiná možnost tam ani nebyla) , no a po restartu mi to dělá, to co jsem popsal. Nevím co se s tím zase stalo,jsem fatk v koncích :( poradte mi prosím vás.