Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows nepřehrává zvuky

Operační systém Windows XP Pro mi nepřehrává vůbec žádné předvolené zvuky ( při startu , při vypnutí , atd) . V ovládacích panelech - zvuky a zvuková zařízení- mám vše navolené dobře - doufám. Navíc tento stav vykazuje i ICQ - také nepřehrává žádné zvuky, jen místo nich vždy pípne v PC - zvuk, jako při starých hrách..Nevíte někdo, co s tím? Díky...

Skus se podívat na nastavení hlasitosti ,pokud máš nainstalované nero 7 tak se podívej na Nero ShowTime jak tam máš nastavenou hlasitost , protože ono to mění nastavení hlasitosti v celém pc , nebo taky může být problém se zvukovkou , podívej se do správce zařízení na ovladače zvukovky a jestli není zakázaná .Hodně štěstí.