Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows nepřehrává zvuky

Operační systém Windows XP Pro mi nepřehrává vůbec žádné předvolené zvuky ( při startu , při vypnutí , atd) . V ovládacích panelech - zvuky a zvuková zařízení- mám vše navolené dobře - doufám. Navíc tento stav vykazuje i ICQ - také nepřehrává žádné zvuky, jen místo nich vždy pípne v PC - zvuk, jako při starých hrách..Nevíte někdo, co s tím? Díky...

V těchto bodech jsem na nic špatnýho nepřišel.. Zapomněl jsem dodat, že pokud na ty zvukové soubory kliknu manuálně, WMP mi je v pohodě přehraje... Zvukovka je taky OK, ale mám pocit, že se asi nemá moc ráda s grafickou kartou - tyto problémy mám od doby, co jsem grafiku vyměnil..

Bohuzel pamet mi uz tak dobre neslouzi, tak ti neporadim. Ale aspon konstatuju, ze jsem uz tuto zavadu take zazil a urcite vyresil, uz ale nevim jak.

Co uprednostnovana zarizeni jsou nastavena spravne ?

Zkus taky spustit dxdiag, pokud mas nainstalovany DirectX, a tam se podivat na zalozku zvuk, jestli je tam vsechno OK.
V nejhorsim bych zkusil odinstalovat aznovu ainstalovat ovladace zvuku, proste zkouset a zkouset, vono se to poda. :-D

Takže musím říci, že jsem na tom podobně. Operační systém Windows XP Pro SP2 se všemi aktualizacemi. Všechno donedávna fungovalo normálně. Najednou přestalo počítadlo přehrávat systémové zvuky - start systému, vypnutí apod. Kromě těch automatických systémových zvuků jde ale všechno. Za této situace se mi nechce disk formátovat.
V nastaveníchch zvuku mám navolené schéma "výchozí nastavení". V ovládání hlasitosti nemám zaškrtnuté "ztlumit vše". Zvukovka je v systému nainstalovaná bez konfliktu. Šipku vedle "procházet" v nastaveních zvuku můžu zmáčknout a zvuk se normálně přehraje. Všechnu muziku to normálně přehrává. Přestože je to blbost - nenapadne někoho, co s tím?

Skus se podívat na nastavení hlasitosti ,pokud máš nainstalované nero 7 tak se podívej na Nero ShowTime jak tam máš nastavenou hlasitost , protože ono to mění nastavení hlasitosti v celém pc , nebo taky může být problém se zvukovkou , podívej se do správce zařízení na ovladače zvukovky a jestli není zakázaná .Hodně štěstí.