Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox rozsireni

Firefox ma jednu takovou hodne debilni vlastnost, sorry, ze to tady pisu naplno, firefox mam rad, ale tohle je fakt stupid.

Pri stahovani souboru se otevre nove prazdne okno. ]:(

No drive jsem na to mel rozsireni, ktere to odstranovalo, ale nejak mi zmizelo, asi nefunkcnilo na nejake nove verzi a ja ho odinstalnul. Ted ho hledam, ale nemuzu ho najit, ANI PRES GOOGLE.

Tak kdyby jste nekdo vedeli, napiste. Dik.

Tak já bych se tu trochu přiživil. Ve FF mám dejme tomu 10 rozšíření. Přejdu na novější verzi automatickou aktualizací a tím se mi třeba 5 rozšíření zakáže. S tím že nejsou pro tuto verzi. A nejde je přes Správce rozšíření odinstalovat. Jak je dostanu pryč? Díky.

Asi tak ;-)

Jinak ted jsem celou instalaci shodil a nainstaloval jsem FireFoxPortable. Aby byl cesky, musel jsem nainstalovat i normalni instalaci FireFoxu a prehrat ji cast instalace toho portable, prtoze jinak bych musel instalovat cesky balicek a dalsi rozsireni, ktere umozni prepinani mezi jazyky :-P
Takze ted budu mit konecne FireFox v jednom adresari, takze se bude dat jednoduseji zalohovat a prenaset ;-)