Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunguje webcamera

Prosím,poraďte mi někdo:Zmizela mi ikonka webkamery ze složky TENTO POČÍTAČ.
Na skype nejde tedy videohovor a píše mi to: kamera systém nemůže nalézt.
Ve správci zařízení se zobrazuje informace: ASUS USB2,0 UVC VBA WebCam nelze zavést,protože v systému již existuje duplikátní zažízení (kód 42).
Nevím si rady,co tedy s tím dále udělat.
Těším se,že mi nějaký šíkula odpoví.L.

smazat starý vzáznam ze správce zařízení: v příkazovém řádku cmd.exe spustit..

set devmgr_show_nonpresent_devices=1
start devmgmt.msc

..ve správci zařízení - menu zobrazit - zatrhnout skryté: najít v okně zašedlou webkameru a smazat ji.
restartovat pc,
buď si webkameru doinstaluje sám nebo použít ovladač od výrobce.

Obtížnost: Lehká
Doba: Správce zařízení z Správa počítače v systému Windows XP trvá méně než 5 minut
Zde je návod:
Klepněte na tlačítko Start a poté Ovládací panelech Klikněte na odkaz Výkon a údržba.
Poznámka: Pokud se díváte na klasické zobrazení Ovládacích panelů, neuvidíte na tento odkaz. Stačí dvakrát kliknout na ikonu Nástroje pro správu a přejděte ke kroku 4.
V Výkon a údržba okně klikněte na ikonu Nástroje pro správu v Ovládacích panelech směrem k dolní části okna
V okně Nástroje pro správu, poklepejte na ikonu Správa počítače.

Když nástroj Správa počítače se otevře, klikněte na Správce zařízení na levé straně okna, která se nachází směrem k dolní části seznamu pod nadpisem Systémové nástroje.správce zařízení nové okno.

Pokud zařízení není v pořádku, je uveden typ obtíží. Pravděpodobně bude rovněž zobrazen kód a číslo problému a navrhované řešení. Obrátíte-li se na odbornou pomoc, bude toto číslo užitečné při určování příčiny potíží. kody achyby vložte semka do poradnytaké aj z prohížeče událostí

Vyčerpala jsem dosud všechny možnosti,žádné číslo chybového kódu se nikde neukázalo.Tváří se to,že je vše v pořádku.Přesto kamera spadne a ne a ne se připojit.Budu s tím muset někam jít,kde opravují počítače.Nebo si budu muset kvalitní ntb. Mám ASUS EEE 1001 HA. Jaký ntb byste mi radili koupit s vestavěnou kamerkou?

Nemáte spuštených mnoho programů i spušténé na pozadí systému
skontrolujte start sustit zadejte do pole msconfig.exe záloška Po spuštení a zde odškrtněte které npořebujete po suštení

z aktualizujta ovladač Grafické karty.
než kupovat nový Notebook nebylo by lepší koupit Webcameru a přípojit přes USB.

Ještě si kladu otázku,jak se mi to s tou webkamerkou mohlo stát,když před časem fungovala.Čeho se při užívání ntb v budoucnu vyvarovat.Nebo ej to pouze problém technický netbooku samotného?
Jsou to ale patalie s užíváním počitačů.Prostě nic není spolehlivě dokonalé.

bude tedy muset do servisu

.
Je klidne mozne, ze prvni vec jak to zacnou resit bude smazani tvych dat a obnoveni operacniho systemu do tovarniho nastaveni aby vyloucili, ze se nejedna o pouze softwarovou zavadu.