Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dětská šlapací tříkolka

Nemůžu nikde na internetu najít obrázek.
Jde mi o tu tříkolku, co se dělaly tak před třiceti lety. Bylo to jakési "jakoauto". Vepředu dvě kola, volant, šlapání na táhla a červené sedačky tam byly.
Nemáte to někdo vyfocené?

Jo, měl jsem ji. Taky to mělo "tachometr" se dvěma budíkama. Nalepenej na plechu. Papírovej. Volant hliníkovej, naraženej na ocelový tyči řízení, kterou jsem zlomil asi třikrát.
Stoprocentně mám v nějakým albu fotku, jak na tom sedím, jenže nevím, kde hledat to album. :-(
Mám pocit, že když ségra před třemi lety vyklízela půdu v baráku, tak to muselo letět do kontejneru. :.(
To jsem asi prováhal, sákryš, teď mi to došlo. ]:(

edit: Bylo to červený, sedačka čalouněná (to už se dneska nevidí) červená s bílým lemem švů. Chjo...:.(

edit2: Ten šlapací Moskvič byl proti tomu křáp.

Tak zatím nic. Drahá polovička mi sladce sdělila, že mnou hledané a požadované dokumenty jsou ještě u mé sestry, protože jsem si je ještě neodvezl. Já bych ale přísahal, že odvezl. :-/ No nic. V pátek tam stejně jedem na čtrnáctidenní vyjídání příbuzných, tak to tam prohrábnu. :-)

A příbuzní jsou nejhorší, ti si totiž berou automaticky a ani se neptaj, jestli můžou.

Souhlasím a ani se moc nesměju. My totiž v příbuzenstvu máme jednoho hodně rozežraného člověka, který na návštěvách pronáší vtipné poznámky jako
Kdo zaváhá, nežere
Jez, dokud ti dávaj´
Hloupej kdo dává, hloupější kdo nebere

apod.
Kdysi jsme jezdili k příbuzným do malé vesničky Vysoká nad Labem. Tento člověk tam jezdil s veršovánkou, kterou si sám vymyslel:
Vysoká nad Labem - tam se dobře nadlabem :-)
Ten člověk má pocit, že je ohromně vtipnej a že je přece dobře, že se nepřetvařuje, protože v rodině má být upřímnost. Všechny ty poznámky pronáší s plnou pusou, tváře jak křeček, prská drobečky okolo :-( a je evidentně spokojenej. Zvládne sežrat pekáč buchet na posezení a přitom plnou pusou všechny poučuje 3-[ Na návštěvy se leckdy ohlásí sám, vždyť jede "ke svým" :-? Bohužel patří mezi příbuzné, s nimiž nelze přerušit styky :-| s ohledem na rodinu. Achjo :-/

Má Tvůj příbuzný počítač? Aby se tu jednoho krásného dne neobjevil, kvůli řešení nějakého problému, a v tom Tvém popisu se nepoznal...

Fujtajbl, tos mě vyděsil, že ve mně zatrnulo ]:) To by byl rodinnej PRŮ*ER ::) PC má, ale zatím necítí potřebu hledat info na netu, zatím se ptá mě ;-)
... inu, budu přemýšlet, že bych si ten příspěvek zmoderovala a vymazala to, podle čeho by se snadno identifikoval :-x