Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dětská šlapací tříkolka

Nemůžu nikde na internetu najít obrázek.
Jde mi o tu tříkolku, co se dělaly tak před třiceti lety. Bylo to jakési "jakoauto". Vepředu dvě kola, volant, šlapání na táhla a červené sedačky tam byly.
Nemáte to někdo vyfocené?

Je to opravdu stará konstrukce. Zkoušel jsem si to vybavit v paměti, ale moje vizuální paměť je slabá. Na google jsou jen ty nové a většinou jen s jedním kolem vepředu.
Ještě tak před osmi lety stačilo projít kočárkárnu v paneláku a něco by se našlo.
Bobo.

To maj ty děti dnes hračky... Na tom by uvezl i dvě basy lahváčů co?
My se s jedním výrobcem šlapacích lehotříkolek bavili o tom, že kdyby se to udělalo pro velké, pohodlné, s přehazkou, řídítky a tak, že by to bylo supervozidlo. Jenže on vůbec netuší, o čem je řeč. Myslí si, že si myslím, že je myšlen velomobil, ale to právě vůbec.

[main.php]

Jo, měl jsem ji. Taky to mělo "tachometr" se dvěma budíkama. Nalepenej na plechu. Papírovej. Volant hliníkovej, naraženej na ocelový tyči řízení, kterou jsem zlomil asi třikrát.
Stoprocentně mám v nějakým albu fotku, jak na tom sedím, jenže nevím, kde hledat to album. :-(
Mám pocit, že když ségra před třemi lety vyklízela půdu v baráku, tak to muselo letět do kontejneru. :.(
To jsem asi prováhal, sákryš, teď mi to došlo. ]:(

edit: Bylo to červený, sedačka čalouněná (to už se dneska nevidí) červená s bílým lemem švů. Chjo...:.(

edit2: Ten šlapací Moskvič byl proti tomu křáp.

Tak zatím nic. Drahá polovička mi sladce sdělila, že mnou hledané a požadované dokumenty jsou ještě u mé sestry, protože jsem si je ještě neodvezl. Já bych ale přísahal, že odvezl. :-/ No nic. V pátek tam stejně jedem na čtrnáctidenní vyjídání příbuzných, tak to tam prohrábnu. :-)

Dík, bezva nápad. Až zežerou pět talířů česnečky, tak teprv ukážu řízky. :))
<joke>
Honza jde do světa, nese si buchty. V lese potka čarovnou babičku.
-Honzo, mám hrozný hlad, dáš mi buchtu?
-Až vypiješ džbán vody ze studánky.
Stařenka vyžunkne litr vody.
-Honzíčku, dáš mi buchtu?
-Až vypiješ ještě džbán vody.
Babička s námahou vylemtá další litr.
-Honzíčku, dáš mi buchtu.
-Až vypiješ ještě poslední džbán vody.
Bába z posledních sil vycucá vodu, kroutí se, žbrundá to v ní, žaludek vytaženej jak dršťku.
-Tak co, babi, chceš tu buchtu?
-Ale Honzíku, nějak už ne.
-Vidíš babo, houby jsi měla hlad, ale žízeň!!
</joke>

A příbuzní jsou nejhorší, ti si totiž berou automaticky a ani se neptaj, jestli můžou.

Souhlasím a ani se moc nesměju. My totiž v příbuzenstvu máme jednoho hodně rozežraného člověka, který na návštěvách pronáší vtipné poznámky jako
Kdo zaváhá, nežere
Jez, dokud ti dávaj´
Hloupej kdo dává, hloupější kdo nebere

apod.
Kdysi jsme jezdili k příbuzným do malé vesničky Vysoká nad Labem. Tento člověk tam jezdil s veršovánkou, kterou si sám vymyslel:
Vysoká nad Labem - tam se dobře nadlabem :-)
Ten člověk má pocit, že je ohromně vtipnej a že je přece dobře, že se nepřetvařuje, protože v rodině má být upřímnost. Všechny ty poznámky pronáší s plnou pusou, tváře jak křeček, prská drobečky okolo :-( a je evidentně spokojenej. Zvládne sežrat pekáč buchet na posezení a přitom plnou pusou všechny poučuje 3-[ Na návštěvy se leckdy ohlásí sám, vždyť jede "ke svým" :-? Bohužel patří mezi příbuzné, s nimiž nelze přerušit styky :-| s ohledem na rodinu. Achjo :-/

for all: To jsem zase něco řek. Nemusíte mít obavy, na tu návštěvu jezdíme napakovaný jak na výlet na neobydlený ostrov. A že by se příbuzní nechali vyjíst o to obavy nemám. Švagr má dobře vyvinuté obranné mechanismy.
Loni k nim měla přijet na krátkou návštěvu ještě delegace rodinné větve ze slovenska. Když sestra na na stůl mezi ostatní poživatiny pokládala tác s perníkem (výrobek mé manželky, moc velká dobrota :-p) vytřeštil oči a zvolal: "To jim nedávej, to je pro ně škoda!" Načež perník uzmul a nikdo ho už nikdy nespatřil.
edit: Ještě dodám, že od té doby je obrat: "To jim nedávej...." velmi frekventovaný.

Má Tvůj příbuzný počítač? Aby se tu jednoho krásného dne neobjevil, kvůli řešení nějakého problému, a v tom Tvém popisu se nepoznal...

Fujtajbl, tos mě vyděsil, že ve mně zatrnulo ]:) To by byl rodinnej PRŮ*ER ::) PC má, ale zatím necítí potřebu hledat info na netu, zatím se ptá mě ;-)
... inu, budu přemýšlet, že bych si ten příspěvek zmoderovala a vymazala to, podle čeho by se snadno identifikoval :-x