Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Změna v aplikaci KB-Moje banka

Snad vás bude zajímat: Dnes jsem se dočetl, že v aplikaci KB "Moje banka" bude od 25.8.06 při zadávání na př. příkazů k úhradě vyžadován t. zv. SMS kód. Uživatelé mohou od 16.8.06 požádat o vydání nového certifikátu s nastavením telef. čísla mobilu. Při provádění aktivní transakce jim bude okamžitě zaslán na mobil SMS kód. Vypadá to poněkud komplikovaně!?
Jinak dále vyžadován IE, v.7 není podporována.

Toto ale není žádná novinka... Mám účet u Poštovní spořitelny a mám aktivní Max Internetbanking. Tam to takto funguje již dlouho. Číslo mobilu se uvádí při žádosti o zřízení služby. A poněvadž se nejedná o speciální aplikaci, tak to funguje (testováno) v IE (6 i 7), Firefoxu i Opeře. Vše se děje přes https. Jsem s tím spokojený.

:-D ProfiBanka je výmysl chorých mozků (to se zase někdo napakoval). S tou MojíBankou se dá aspoň občas dělat (pokud neaktualizují aplikaci, což dělají na můj vkus až příliš často). A co se týká prohlížečů - firemní klientela má stejně povětšinou IE, takže KB asi nic netlačí.