Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Změna v aplikaci KB-Moje banka

Snad vás bude zajímat: Dnes jsem se dočetl, že v aplikaci KB "Moje banka" bude od 25.8.06 při zadávání na př. příkazů k úhradě vyžadován t. zv. SMS kód. Uživatelé mohou od 16.8.06 požádat o vydání nového certifikátu s nastavením telef. čísla mobilu. Při provádění aktivní transakce jim bude okamžitě zaslán na mobil SMS kód. Vypadá to poněkud komplikovaně!?
Jinak dále vyžadován IE, v.7 není podporována.

ie: možná by pro tak odporné stránky pomohl plugin ietab, ať člověk nemusí při práci opouštět normální prohlížeč. i v tom případě předpokládám (kvůli jádru ie) nastavit v ovl.panelech pro ie omezení v zónách, kb do bezpečných, a jinak přistřihnout křidýlka activexu.

s kb komunikuju málo, stačí mi ten jejich telefonický vrátný 7x24h.

Toto ale není žádná novinka... Mám účet u Poštovní spořitelny a mám aktivní Max Internetbanking. Tam to takto funguje již dlouho. Číslo mobilu se uvádí při žádosti o zřízení služby. A poněvadž se nejedná o speciální aplikaci, tak to funguje (testováno) v IE (6 i 7), Firefoxu i Opeře. Vše se děje přes https. Jsem s tím spokojený.

:-D ProfiBanka je výmysl chorých mozků (to se zase někdo napakoval). S tou MojíBankou se dá aspoň občas dělat (pokud neaktualizují aplikaci, což dělají na můj vkus až příliš často). A co se týká prohlížečů - firemní klientela má stejně povětšinou IE, takže KB asi nic netlačí.

Profibanku jsme používali asi 2 roky v práci, to byl hnus všech hnusů. Už instalace byla skvělá, zvláště chybová hláška, že cosi nelze provést z důvodu velkého místa na disku s doporučením obsadit nějaké místo, aby ho bylo méně - psal jsem tehdy mejl na technickou podporu a tam mi řekli, že to je v pořádku, že tato verze chybně detekuje místo na disku a poradili mi na disk něco nakopírovat a po instalaci zase smazat a pak ještě jedno řešení (to už si ale teď cca po 3-4 letech nevybavím).

Připomnělo mi to balkánský virus, který dorazivší mailem poradí že si máš smazat nějaké soubory a poslat dále. Osobně bych lidem nemohl po telefonu radit ať si něco nakopírují na disk a po instalaci to smažou... Bych se hanbou propadl do západního Německa. "Elegantněji" se mi jeví zvětšit stránkovací soubor aby zabral skoro celý disk.