Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Není obraz na monitoru

Při zapnutí tlačítka power na cache mi při startu počítače nenaběhne na monitoru vůbec obraz a monitor píše no signal.Co je za problém???

Má konfigurace:zákl. deska ECS K7VZM, 700 Mhz Duron, 128MB RAM, 3,2GM HDD, graf. karta ATI 8 MB

Stavěl jsem PC ze starých dílů, sestavil, zapnul, vše bylo v poho, nainstaloval win 2000, asi 8 hod v kuse zaple pc.Druhý den jsem tam dal jiné paměti, pc už nešlo, po dání starých pamětí problém nezmizel, myslel jsem že jsem zavadil o graf. kartu.