Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novinky na mobil

Dobrý den, rád bych Vás požádal o pomoc mám web s LIVE přenosy ze sportu a chtěl bych své uživatele informovat pomocí sms na mobil, pomohli byste mi někdo jak an to?

předem děkuji za reakce

Nejjednodušší by to asi bylo pomocí funkce mail() a informace rozesílat jako klasický e-mail (buď voláním skriptu při určité události nebo plánovaným spouštěním CRONem).

Uživateli pak stačí na tvém webu zaregistrovat svůj mobilní mail, např. ve tvaru franta@t-email.cz.