Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Software pro T-Mobile EDGE combo kartu

Možná jsem jen přepracovanej, ale já zkrátka nemůžu najít software potřebný pro připojení pomocí T-Mobile Option EDGE Combo karty. Nedostavilo se mi CD a už mi z hledání hrabe. Chtěl jsem na to jít přes sw výrobce s tím, že to pak nastavím ručně, ale tudy cesta nevede. Kdyby mi ho někdo mohl poskytnout (např. Pavel ;-)), velmi bych to ocenil. Mám teď málo času a čím déle to hledám, tím jsem méně v klidu (=nas**nější).

Předem díky za pomoc, anarchist.

Kam s nim? Pokud bys mohl třeba na rapidshare, nebudu se zlobit! Nebo na obdobnou službu, klidně i uschovna.cz - mělo by se to vejít. Díky moc.

P.S. Já nainstaloval GTMM, ale nedokáže kartu inicializovat. Stejně jako ten soft od T-Mobile, který je na něm, předpokládám, závislý. Přitom ovladače se zdají být v pořádku. Dostal jsem to nezabalené elektronickou cestou, bůhví, co tam chybí či co se cestou zmrvilo. Otestováno na dvou NB.

Opravdu mě máš za tak neschopného? To mě mrzí. :-/ Software od T-Mobilu si ani neškrtne, pokud nemám software od výrobce karty, jehož součástí jsou i řádné ovladače. No a o tento software mi jde. Proto jsem psal, že z CD potřebuju adresář GTMM (GlobeTrotter Mobility Manager). T-Mobile má na své stránce pouze ovladače pro MacOsX.
Ale díky za snahu.

Že ty jsi nečetl předchozí diskusi? Nebo je fakt už pozdě. :) Oceňuju tvou ochotu, ale na stránce výrobce jsem pochopitelně byl. Celkem výrazně je tam napsáno, že jejich karty, prodávané pod jménem operátora, nejsou jimi podporovány. No a při opsání S/N z karty od T-Mobile jim musím dát za pravdu. Nedostaneš se tam; ale to už jsem psal výše. Nicméně opět děkuji za snahu. :-):beer:

Opravdu jsem se snažil, než jsem položil tento dotaz. Taková guma nejsem.

No já to právě z tama stáhl asi před čtyřma měsícema, když jsem tuhle samou kartu řešil..Ale už nevím jestli eurotel nebo tmobile ale hledal jsem to jak blbej taky a vím že sem narazil na ovladač na mac os x tak bych to viděl na ten tmobil. Podívám se kdybych to náhodou to nechal ležet na disku ale šance je tak kolem tří procent:-)

Moc pozorně jsem tuhle diskuzi nečetl to je pravda:-D

Nedalo mi to a pro jistotu jsem to zkusil znovu (jsi mě úplně zblbnul). Ne, opravdu se tam se svým S/N+IMEI nedostanu. A že by se mi podařilo tipnout nějaký jiný funkční, to pochybuju. Ale párkrát to zkusit můžu, to už mě nezabije. 8-)

edit: Ba ne, skoro mě to zabilo. Si musim dolejt whisky. :-D