Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz-Android (Jak nainstalovat aplikace bez připojení k internetu?)

Zdravím, mám dotaz ohledně instalování aplikací do androidu. Mám v mobilu program office manager. Aplikaci (xx.apk)
jsem nakopíroval na sd kartu a pak jsem jí ctěl přes ten manager nainstalovat, ale aplikace se nezobrazuje. Nevím jak je tedy nainstalovat a nerad bych se připojoval přes mobil k internetu. Děkuji
Změna předmětu, původně: Dotaz-Android (Kráťa)

instalace na androidu je velmi jednoduchá... otevři si Google Play a pomocí ikony lupy si vyhledej aplikaci kterou potřebuješ, tlačítkem Instalovat ji stáhneš do telefon a její ikona se brzy objeví přímo na ploše ... jednodušší to už být opravdu nemůže, tak nechápu proč si život komplikujete nějakými APK soubory které vůbec nejsou při instalaci z katalogu Play potřeba.

Leda byste se pokoušel krást software.

Office suite je program na čtení a tvorbu dokumentů. V telefonu máš již z výroby prohlížeč souborů. Třeba "Moje soubory". Nevíš li co hledat, vyber si v marketu některý z těch co jsem napsal výše.
A Až budeš chtít číst,tak otevři Office suite. Open Word, Excel, PowerPoint and PDF documents on you Android phone.

OfficeSuite is a universal and FREE and AD FREE office document viewer for Android enabling you to open native DOC, DOCX, RTF, TXT, LOG, XLS, XLSX, CSV, PPT, PPTX, PPS, PPSX, EML, PDF and ZIP files and attachments ANYWHERE, ANYTIME!

Check out OfficeSuite Font Package - now you can use Microsoft most used fonts in OfficeSuite text documents.

Doporučuji prostudovat si uživatelskou příručku k telefonu ať víš, co vše telefon umí. Pokud bys napsal značku a typ telefonu, věděli bychom více.

Xperia mini ma vestaveny spravce souboru Astro file manager (mel by mit, je treba pohledat v nabidce aplikaci, ale jisty si nejsem, divam se jen na screeny z recenze) pres nej najdes nakopirovane soubory na karte, do jakeho umisteni na pametovce jsi je kopiroval, my nevime. Prirucku z internetu stahnout lze.

Edit: a proc nectes prispevky vyse, dal jsem ti odkaz na stazeni souboroveho manazera a nasledny navod jak jej tam instalovat pres pocitac, bez nej instalacky nakopirovane na karte neotevres, opravdu si nejsem jisty jestli tvuj model SE ma nejakeho spravce souboru uz v zakladu, tohle musis pohledat sam.

Na marketu najdeš spoustu přehrávačů, např. RockPlayer, MX Player Meridian a další. Když nepojede film na jednom, pojede na druhém.
S telefonem pracuješ jako s počítačem, proto některý program si vytvoří ukládací složku, jiný ne. Tak v ve správci souborů, který jsi teď používal si vybereš, místo v telefonu, lépe na kartě a Novou složku si vytvoříš a pojmenuješ. Do ní pak budeš ukládat filmy. Ve správci můžeš soubory (filmy) přesouvat, přejmenovávat, mazat jako v PC.