Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz-Android (Jak nainstalovat aplikace bez připojení k internetu?)

Zdravím, mám dotaz ohledně instalování aplikací do androidu. Mám v mobilu program office manager. Aplikaci (xx.apk)
jsem nakopíroval na sd kartu a pak jsem jí ctěl přes ten manager nainstalovat, ale aplikace se nezobrazuje. Nevím jak je tedy nainstalovat a nerad bych se připojoval přes mobil k internetu. Děkuji
Změna předmětu, původně: Dotaz-Android (Kráťa)

Xperia mini ma vestaveny spravce souboru Astro file manager (mel by mit, je treba pohledat v nabidce aplikaci, ale jisty si nejsem, divam se jen na screeny z recenze) pres nej najdes nakopirovane soubory na karte, do jakeho umisteni na pametovce jsi je kopiroval, my nevime. Prirucku z internetu stahnout lze.

Edit: a proc nectes prispevky vyse, dal jsem ti odkaz na stazeni souboroveho manazera a nasledny navod jak jej tam instalovat pres pocitac, bez nej instalacky nakopirovane na karte neotevres, opravdu si nejsem jisty jestli tvuj model SE ma nejakeho spravce souboru uz v zakladu, tohle musis pohledat sam.

Na marketu najdeš spoustu přehrávačů, např. RockPlayer, MX Player Meridian a další. Když nepojede film na jednom, pojede na druhém.
S telefonem pracuješ jako s počítačem, proto některý program si vytvoří ukládací složku, jiný ne. Tak v ve správci souborů, který jsi teď používal si vybereš, místo v telefonu, lépe na kartě a Novou složku si vytvoříš a pojmenuješ. Do ní pak budeš ukládat filmy. Ve správci můžeš soubory (filmy) přesouvat, přejmenovávat, mazat jako v PC.